19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůZahraničníNatalie Portman v slzách: Manžel prý tuhle krásku podváděl

Natalie Portman v slzách: Manžel prý tuhle krásku podváděl

Královna Padmé z Hvězdných válek se prý rozchází z partnerem. Důvodem má být jeho nevěra. Fanoušci Natalie Portman nechápou, jak mohl Francouz Benjamin Millepied tuhle krásku podvádět.

Za roli ve filmu Černá labuť dostala Oscara, patří k nejpopulárnějším herečkám světa. A hlavně také k nejkrásnějším. Podle všeho ji ale tanečník a choreograf podváděl s ekologickou aktivistkou Camille Étienne.

Zahraniční média píší, že herečka mu na románek přišla, ale pár se nejprve snažil krizi překonat. Po nějaké době ale prý zjistili, že slepit vztah nebude možné. Nic neznamenalo to, že si Millepied sypal popel na hlavu s tím, že udělal největší chybu svého života. Portman už ani nenosí zásnubní prsten.

Jak se proslavila?

Herečkou přitom chtěla být od chvíle, kdy se její rodina židovského původu přestěhovala do USA, konkrétně do New Yorku. To jí byly tři roky. Zde začala projevovat zájem o hereckou kariéru a brzy se začala účastnit různých hereckých kurzů a divadelních představení.

Větší pozornost získala v roce 1994, kdy hrála v akčním dramatu “Léon: Profesionál” vedle Jeana Renoa. Její výkon v roli dvanáctileté dívky Mathildy byl považován za vynikající. Tato role jí otevřela dveře k dalším příležitostem v filmovém průmyslu.

V průběhu let hrála v řadě významných filmů, včetně “Zrození hvězdy” (1996), “Krásná holka” (1996), “V for Vendetta” (2005), “Black Swan” (2010) a “Jackie” (2016). Za svůj výkon v “Black Swan” získala cenu již zmíněného Oscara za nejlepší herecký výkon v hlavní roli.

Zdroje: hollywoodlife.com, dailydot.com, csfd.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů