19.2 C
Prague
Pátek, 24 května 2024, 10:05
- Reklama -
DomůZahraničníAriana Grande: Svět jí leží u nohou, přesto není šťastná

Ariana Grande: Svět jí leží u nohou, přesto není šťastná

Je slavná a úspěšná. V soukromém v životě je však nešťastná. Ariana Grande se podle zahraničních médií bude rozvádět. Před pár dny byla spatřena ve Wimbledonu na slavném tenisovém turnaji už bez prstenu a šla s pravdou ven.

K realitnímu makléři Daltonu Gomezovi už se tedy zřejmě moc tulit nebude. Přitom její život je v podstatě jeden velký úspěch. Nakonec, posuďte sami.

Svoji kariéru začala v divadle a televizi, kde se objevovala v muzikálech a televizních seriálech. Prorazila v roce 2010 rolí Cat Valentine v seriálu stanice Nickelodeon s názvem “Victorious”. Poté získala spin-off seriál “Sam & Cat”, ve kterém hrála po boku Jennette McCurdy.

V čem opravdu vyniká?

Grande se však proslavila zejména jako zpěvačka. V roce 2013 vydala své debutové album “Yours Truly”, které se umístilo na prvním místě žebříčku Billboard 200 a získalo platinovou certifikaci. Její další alba, jako například “My Everything” (2014), “Dangerous Woman” (2016) a “Sweetener” (2018), také dosáhla úspěchu a získala pozornost kritiků i fanoušků.

Ariana Grande je známá svým silným vokálem a technikou, kterou často porovnávají s vokály Mariah Carey. Její hudba kombinuje prvky popu, R&B a elektronické hudby. Mezi její nejznámější písně patří “Problem”, “Side to Side”, “Thank U, Next” a “7 Rings”.

Má mnoho cen

Grande získala mnoho ocenění, včetně cen Grammy, Billboard Music Awards a MTV Video Music Awards. Je také známa svým charitativním přístupem a aktivismem, a to zejména po teroristickém útoku na její koncert v Manchesteru v roce 2017, kdy zemřelo 22 lidí. Grande uspořádala benefiční koncert s názvem “One Love Manchester”, aby pomohla obětem a jejich rodinám.

Ariana Grande je velmi populární a má rozsáhlou fanouškovskou základnu po celém světě. Její talent, hlasové schopnosti a vliv na populární hudbu ji řadí mezi jednu z nejúspěšnějších a nejuznávanějších umělců současnosti.

Zdroje: redakce, elle.com, cosmopolitan.com

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů