19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůZahraničníNejdražší domy celebrit: Nechybí luxus, elegance a extravagance

Nejdražší domy celebrit: Nechybí luxus, elegance a extravagance

Celebrity rády investují své obrovské bohatství do něčeho, co může být jedinečné a ohromující. Jednou z oblastí, ve které se tento trend projevuje, jsou luxusní domy. Od ohromujících rezidencí na pláži až po impozantní sídla na kopci – domovy celebrit zaujímají na trhu nemovitostí zcela výjimečné místo. Podívejte se s námi na některé z nejdražších domů celebrit a prozkoumejte svět luxusu, elegance a extravagance.

Bel-Air Chateau, Los Angeles, USA – Beyoncé a Jay-Z

Jedním z nejdražších domů na světě je ten, který vlastní Beyoncé a Jay-Z. Tento luxusní palác v Bel-Air v Los Angeles stojí okolo 120 milionů dolarů. S více než 30 tisíci čtverečními metry poskytuje soukromí a exkluzivitu, kterou slavný pár vyžaduje. S vlastním kinosálem, bazénem, vínným sklepem a dalšími luxusními vybaveními je tento dům příkladem nesmírného bohatství.

The Manor, Holmby Hills, Los Angeles, USA – Aaron a Candy Spelling

S cenou přes 100 milionů dolarů je The Manor považován za jednu z nejdražších nemovitostí v Los Angeles. Dříve vlastněný televizním producentem Aaronem Spellingem a jeho manželkou Candy, tento obrovský statek nabízí téměř 12 tisíc čtverečních metrů luxusu. S 123 místnostmi, bowlingovou dráhou, třemi kuchyněmi, kinem a mnoha dalšími exkluzivními prvky je tento dům dokonalým příkladem extravagantního životního stylu celebrit.

Updown Court, Surrey, Anglie – John Caudwell

V Anglii se nachází Updown Court, majetek britského miliardáře Johna Caudwella. S cenou okolo 70 milionů dolarů je tato rezidence synonymem luxusu. S 103 místnostmi, vnitřním bazénem, tenisovým kurtem a krásnými zahradami je tento dům příkladem vysoce sofistikovaného a elegantního bydlení.

Xanadu 2.0, Washington, USA – Bill Gates

Nejznámější zakladatel Microsoftu, Bill Gates, je majitelem domu Xanadu 2.0 v Washingtonu. S cenou kolem 125 milionů dolarů tento futuristicky navržený dům nabízí přes 6 tisíc čtverečních metrů prostoru. Od unikátního bazénu s podvodním hudebním systémem až po stěny, které reagují na osobní preference, Xanadu 2.0 je příkladem technologického a luxusního životního stylu.

Villa Leopolda, Cote d’Azur, Francie – Lily Safra

Vila Leopolda v jižní Francii je jedním z nejvíce ikonických domů na světě. Byla vlastněna různými celebritami, ale je nejlépe známá jako majetek Lily Safra, brazilského miliardáře a mecenáše umění. S cenou odhadovanou na 750 milionů dolarů je tato vila obklopena nádhernými zahradami a nabízí dechberoucí výhled na Středozemní moře.

Zdroj: prestigeonline.com, redakce

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů