15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůČeskéJiří Panzner o roli v Ulici: Naštěstí jsem trochu zhubl

Jiří Panzner o roli v Ulici: Naštěstí jsem trochu zhubl

Pro roli Eddieho Rambouska je jako stvořený. Dříve to byl divoký chlapec, který si v životě nedal říct. Dnes je z něj učitel tělocviku, který se chystá oprášit svůj pedagogický titul. Zabojuje znovu o krásnou Magdu? A co si o své roli myslí jeho představitel Jirka Panzner?

Do seriálu Ulice se vracíš jako Eddie po třech a půl letech. Změnilo se tady pro tebe něco za tu dobu? 

Spíš mám pocit, jako bych se vrátil domů. Potkávám tady většinu kamarádů a lidí, se kterými jsem spolu- pracoval před odchodem Eddieho z Ulice, takže nemám pocit, že by se tady něco výrazně změnilo. Což mi moc vyhovuje.

S jakými pocity se vracíš mezi své herecké kolegy z Ulice?
Jsem naprosto nadšený. Jednak, jak už jsem řekl, se vracím mezi své kamarády a jsem rád, že s nimi zase můžu pracovat. A za druhé se cítím v Ulici skvěle.

Jak probíhal tvůj první letošní natáčecí den?

To bylo někdy koncem března. Měl jsem jen jeden obraz, ve kterém ještě navíc Eddie moc nemluvil. Přesto jsem byl samozřejmě trochu nervózní. Ale velice rychle to ze mě spadlo a zase jsem vklouzl do role.

Jaký Eddie se do Ulice vrací? Změnil se v něčem?

Jeho práce ve Španělsku způsobila, že dospěl. Je klidnější a rozvážnější než dřív, do Ulice se vrací už jako „hotový člověk“.

Staronová parta v seriálu Ulice (foto: se souhlasem TV Nova)

Eddie nastupuje do školy jako učitel tělocviku. Jak jsi na tom ty osobně s fyzičkou a se sportem?
Musím přiznat, že jeho nové zařazení do školního systému mě trochu zaskočilo. Původně měl vystudovaný peďák a učil zeměpis, takže tělocvik byl pro mě překvapením, i když ho také studoval. Naštěstí jsem minulý rok trochu zhubl a kromě toho občas cvičím, takže mu snad neudělám ostudu. Jinak ale v osobním životě mám sport moc rád. Jsem vášnivý fotbalista a vůbec vyznavač kolektivních sportů. Rád si jdu zaběhat, ale třeba cvičení v posilovně mě moc nebaví.

Máš kromě sportu ještě nějaký další oblíbený relax?

Mám rád zahradnické práce. Ačkoliv bydlím v činžáku a nemáme ani chalupu, rád třeba sekám u našeho domu trávník nebo, když je potřeba, posekám i dřevo, ořežu stromy, shrabu seno… Rád manuálně pracuju, zvláště tehdy, když je ta práce za mnou vidět. Kamarádi už to vědí. Když někdo potřebuje pomocnou ruku, zavolá a já jim rád přijedu pomoct.

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů