19.2 C
Prague
Pátek, 24 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůZahraničníHeidi Klum zve na halloweenskou party. Nahá, jak jinak

Heidi Klum zve na halloweenskou party. Nahá, jak jinak

Na večírku smetánky byla Heidi Klum vždy jako jedna z hlavních postaviček. To už je nějakou dobu taková halloweenská tradice. V roce 2022 se například objevila v kostýmu červa, což pro ni následně znamenalo titulní stránky v médiích po celém světě.

Supermodelka je svými kostýmky proslavená. „Vždy se snažím najít takové outfity, do kterých by se lidem normálně nechtělo,“ řekla Klum pro magazín People. „Zdravotní sestra, policistka, to je nuda. Já jsem vždycky hledala něco, co nikdo nikdy neviděl.“

Její kostýmy jsou legendární

Porotkyně soutěže „America’s Got Talent“ uspořádala svoji inaugurační halloweenskou párty v roce 2000. Tenkrát měla na sobě lakovaný dirndl a byla „převlečena“ za postavu Heidi z románů švýcarské spisovatelky Johanny Spyri. A třeba v roce 2006 dorazila jako „zakázané ovoce“, zatímco její tehdejší manžel Seal měl na sobě kostým Evy.

V průběhu let se Klum také oblékala jako robot, člověk bez kůže, babička a dokonce i Jessica Rabbit. Později se k ní připojil i manžel Tom Kaulitz, šli jako Fiona a Shrek z filmů o Shrekovi. To se psal rok 2018.

A jak to bude s letošním kostýmem? Modelka slibuje, že opět nezklame očekávání. „Moji fanoušci si opět přijdou na své.“ Pozvánku už jim poslala prostřednictvím svého instagramového profilu. A neměla na sobě…nic.

Zdroje: redakce, people.com

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů