15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 2:05
- Reklama -
DomůZahraničníBritney Spears vydělává na svém utrpení. Odhalila detaily z potratu i zneužívání

Britney Spears vydělává na svém utrpení. Odhalila detaily z potratu i zneužívání

Více než milión kusů vzpomínkové knihy od zpěvačky Britney Spears se prodalo za jediný týden. „Dala jsem do toho celou svou duši,“ řekla popová hvězda magazínu People. Nutno říct, že to místy není moc radostné čtení. Drogová závislost, zneužívání atd., to vše se čtenář dozví často do nepěkných detailů.

Popová hvězda vydala knihu memoárů a šokovala tím celou řadu lidí včetně fanoušků. Podle recenzí jde kniha až na dřeň a Britney Spears popisuje potrat i pobyt v zařízení pro psychiatrické pacienty.

Mezi pasáže, které vzedmou nejvíc emocí, je také její popis opatrovnictví, ve kterém trávila třináct let. Tvrdí, že se k ní chovali jako k divokému zvířeti, které nemělo vlastní práva. Odhalila také, že její děda byl pedofil, který zneužíval vlastní dceru.

Kniha jde na dračku

The Woman in Me byla vydána 24. října a podle Gallery Books, divize Simon & Schuster, se během prvního týdne prodeje prodalo 1,1 milionu kopií. Číslo zahrnuje předobjednávky, tištěné knihy, e-knihy a různé formáty audioknih. „Dala jsem do knihy své srdce i duši. Jsem vděčná svým fanouškům a čtenářům po celém světě za jejich neochvějnou podporu,“ nechala se slyšet zpěvačka.

Audiokniha, která obsahuje úvod od Spears a dále je namluvená herečkou Michelle Williams, se podle informací Gallery Books stala nejrychleji prodávaným audio produktem v historii vydavatele. Memoáry byly označeny jako bestseller listy jako The New York Times, USA Today či Indie Booksellers.

Konečně mohu vyprávět

„Během posledních patnácti let, ale vlastně i na začátku své kariéry, jsem seděla, zatímco lidé o mně mluvili. Vyprávěli můj příběh za mě. Když jsem odešla z konzervatoře, konečně jsem mohla mluvit já. Bez následků a postihů,“ tvrdila Spears.

The Woman in Me vypráví o vrcholech a pádech zajímavého života jejím pohledem – od její ikonické kariéry až po její bouřlivý milostný život. A nevynechává téměř nic, co bylo mezi tím.

Zdroje: redakce, magazín People, The Daily Best

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů