15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 2:05
- Reklama -
DomůZahraničníOpustila manžela a už líbá jiného: Hvězda Beverly Hills 90210 si vybrala...

Opustila manžela a už líbá jiného: Hvězda Beverly Hills 90210 si vybrala dobře, chudák to není

Po více než deseti letech manželství poslala Deana McDermotta k vodě. Spekulovalo se o tom, že Tori Spelling měla posledních šest měsíců milence. Podle všeho to tak teď opravdu vypadá. V centru Los Angeles předvedla divokou líbačku, kterou zachytili fotografové Daily Mail.

Chlapík byl identifikován jako Ryan Cramer, generální ředitel agentury Neuron Syndicate Inc. se sídlem v Santa Monice. Je tedy jasné, že nejde o žádného chudáka, který by měl hluboko do kapsy. Což se Tori Spelling může hodit. Už dlouho se mluví o tom, že peněz nemá na rozhazování a úspory se jí jaksi rozkutálely.

Podváděla manžela?

Na rande s Cramerem, které se zřejmě konalo v oblíbeném nočním podniku Level 8, měla hvězda Beverly Hills 90210 na sobě černý top a kalhoty, zatímco její protějšek oblékl černé kalhoty, tomu odpovídající košili a šedý kabát. Na fotkách Daily Mail je jasně vidět, jak ho herečka objímá a líbá ho.

Podle některých zdrojů magazínu People jsou tito dva spolu už šest měsíců. Pokud to tak je, chodili spolu tajně už v době, kdy byla Spelling vdaná za McDermotta. Pár spolu byl celkem osmnáct let a mají spolu dcery Stellu Doreen a Hattie Margaret a syny Liama Aarona, Finna Daveyho a Beau Deana.

Má se evidentně dobře

Faktem ale je, že ani McDermott nezahálí. Minulý měsíc byl herec vyfotografován s Lily Calo, která pracuje jako senior account executive ve společnosti Conscious Community Global. Společně také před měsícem pózovali na fotografii zveřejněné na jejím profilu na stránce LinkedIn.

Dvojici později viděli, jak se líbají při nakládání zavazadel do kufru dodávky na mezinárodním letišti v Los Angeles.

Zdroje: redakce, Daily Mail, magazín People

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů