15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůČeskéAnna Slováčková bojuje s rakovinou a říká: Připadám si odporná

Anna Slováčková bojuje s rakovinou a říká: Připadám si odporná

Přestože se zpěvačka Anna Julie Slováčková podrobuje náročné léčbě, křest kalendáře Anděl mezi zdravotníky a Muž roku si ujít nenechala. Přiznala ale, že do společnosti se jí vůbec nechce chodit.

Léčba jí dle vlastních slov připadá náročnější než při té první atace rakoviny před lety. „Mám pocit, že jsem unavenější. Připadám si odporná, necítím se v sobě dobře. To je asi tím, že se necítím dobře fyzicky. Ten pocit z nám z první léčby. Sice jsem na křest kalendářů přišla, ale do společnosti se mi nechce. Stojí to hodně přemlouvání, make-upu a vůbec se tak nějak před tím zrcadlem nabudit,“ upřímně a bez příkras osvětlila své pocity Anna Julie Slováčková.

Jedno oko nezůstane suché

Ovšem úplně jiné pocity zažívá, když se mluví o práci a zpívání. Anna Julie měla nedávno nádherný koncert, který jí dodal energie na týdny dopředu. „Zrovna po tomto křtu jedu do studia a budu natáčet další písničku. S mým producentem Igorem jsme si po koncertě řekli, že se nechceme do další desky ani vidět. Ale osud tomu chtěl a dali jsme dohromady písničku, kterou musíme rychle natočit a vydat. Je to zadání od někoho, kdo si přeje, abychom tu píseň udělali. Je dojemná a bude se líbit. Jedno oko nezůstane suché.“

Na křest kalendářů soutěží Muž roku a Anděl mezi zdravotníky dorazili také vítězové Muže roku František Knobloch a Rostislav Procházka a některé známé osobnosti, jejichž fotografie se objevují na stránkách kalendářů. Dorazili Marian Vojko, Michaela Pecháčková, Zuzana Bubílková, Veronika Jeníková, Jitka Sedláčková, Iva Hüttnerová, Michaela Nosková, Hanka Kynychová, Šárka Vaňková, Barbora Mottlová a další.

Zdroje: redakce, Muž roku, Anděl mezi zdravotníky

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů