25.9 C
Prague
Úterý, 25 června 2024, 2:06
- Reklama -
DomůČeskéLenka z Love Island: Najít lásku? To je třešnička na dortu

Lenka z Love Island: Najít lásku? To je třešnička na dortu

Mladá influencerka Lenka Konvičková alias KETTIE představuje další etapu své hudební kariéry. V minulosti spolupracovala s muzikanty, jak v rámci featů, tak účastí ve videoklipech třeba Rybiček 48, Doriana nebo Pokáče. Nyní fanouškům představuje živou verzi úspěšného letního songu 5 Životů. Singl doplňuje také videoklipem ze studia.

Písnička 5 Životů měla premiéru v průběhu léta a těší se velké oblibě nejen u fanoušků, ale také na sociálních sítích. A co dalšího Lenka ve své hudební kariéře plánuje?

„Mám radost, že na song 5 Životů dostávám pozitivní ohlasy, které mě motivují k další tvorbě. Momentálně pracujeme na videoklipu k novému songu YSL, který vyjde ještě před Vánoci, ale i na písničkách pro příští rok. Práce ve studiu a na filmovém place mě naplňuje,“ říká Konvičková, jenž je zároveň autorkou textů. „Texty píšu na základě mých osobních životních zkušeností. Podle mě jedině tak může interpret naplno procítit význam jednotlivých písniček,“ dodává.

Lenka se také nedávno zúčastnila reality show Love Island, kde tvořila pár s Brunem da Silvou. Láska jim sice nevyšla, ale jsou dobrými přáteli, stejně tak jako s ostatními účastníky reality show. „Love Island pro mě byl skvělým zážitkem a zkušeností zároveň! Už v medailonku jsem říkala, že bych na ostrově především ráda poznala lidi, kteří jsou na stejné vlně a pokud bych našla lásku, je to jen třešnička na dortu. Což se mi vlastně splnilo, se všemi se vídáme i po skončení reality show a mnohé jsem venku poznala ještě více a lépe než tam. Prostředí natáčení mi není cizí, nicméně Love Island mi pomohl odstranit mé zbytky trémy a cítit se před kamerou naprosto uvolněně,“ popisuje své zkušenosti. 

Kromě zpěvu se Lenka aka KETTIE věnuje také herectví, tanci, fotomodelingu a rozvoji své značky oblečení.

Zdroje: redakce, Lenka Konvičková, YouTube

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů