19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 8:05
- Reklama -
DomůČeskéLucie Polišenská od listopadu skončila v seriálu ZOO

Lucie Polišenská od listopadu skončila v seriálu ZOO

Je nedílnou součástí zázemí krásných žiraf, teď se bude muset seriál obejít bez ní. Herečka Lucie Polišenská se rozhodla, že už nadále nechce hrát v seriálu ZOO. Bulvární média spekulují o možném těhotenství, nic takového ale herečka nepotvrdila. Naopak už v březnu říkala, že ji natáčení ZOO nebaví tolik jako seriál Slunečná.

Lucie Polišenská je naší velkou seriálovou hvězdou. Možná ale právě tahle cesta jí není vůbec příjemná. Ohnivý kuře, Krejzovi, Dvojka na zabití, Slunečná i ZOO. Všechny role ji vynesly na seriálový piedestal. Mnohem blíž má však k divadlu.

Eliška Krásná zmizí

Když dělala v březnu letošního roku rozhovor pro pořad Face to Face, přiznala, že natáčení ZOO ji už tolik nebaví. V zázemí seriálu Slunečná byla možná lepší parta. Teď se v rozhovoru pro Český rozhlas nechala slyšet, že od listopadu v seriálu ZOO končí.

To znamená, že se do seriálu ZOO sice vrátí milovaný Albert Polák v podání Davida Gránského, Eliška Krásná ale zmizí. Možná, že se na pozici vedoucí žiraf dostane Sid, kdo ví. Je to škoda, akorát Břéťa požádal Elišku o ruku. Bylo by příjemné koukat v seriálu na partnerský vztah, který funguje.

Lucie Polišenská v seriálu Slunečná (foto: se souhlasem FTV Prima)

Už toho bylo dost

„Natáčet dlouho seriály mě baví, ale čeho je moc, toho je příliš,“ vysvětlila Polišenská. Nedávno koupila s manželem statek na venkově. Ačkoliv svou lásku před veřejností tají, zdá se, že je opravdu spokojená. Nechala se slyšet, že umí svou partnerku nejlépe urazit. A to ona umí ocenit!

Už v roce 2020 otevřeně říkala, že touží po dětech. Zatím se zdá, že rodinu s manželem nezaložili, ale Lucie obvykle své soukromí tají. Je tak možné, že právě touha po rodinném zázemí jí přiměla změnit profesní cestu. Ať je důvod jakýkoliv, držíme palce, aby se jí dařilo!

Zdroj: redakce, Český rozhlas, FTV Prima, ahaonline.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů