15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůČeskéBeáta Kaňoková ze Zlaté labutě se chce po porodu vrátit rychle do...

Beáta Kaňoková ze Zlaté labutě se chce po porodu vrátit rychle do práce. Ve scénáři jí těhotenství předpověděli 

Půvabná herečka Beáta Kaňoková se už brzy dočká druhého potomka. Dost pravděpodobně kvůli tomu bude muset přerušit natáčení seriálu Zlatá labuť. Nebude to však na dlouho. Vrátit se chce tak nejrychleji, jak jen to bude možné.

Na roli dvojnásobné maminky se připravuje herečka Beáta Kaňoková. S hercem Tomášem Havlínkem má dceru Juditku, vztah jim ale nevydržel. Teď se dočká s kameramanem Tomášem Kotasem dalšího přírůstku.

V květnu je zpátky

Nervózní není, už moc dobře ví, co jí čeká. Dcera se těší a přeje si, aby se miminko jmenovalo Tomáš. Pohlaví ale Beáta zatím neprozradila. Na konci listopadu ještě odehraje v divadle premiéru představení Geniální přítelkyně a pak už bude odpočívat. Poslední představení má naplánováno na 2. 12. 2023.

Ale co bude s její postavou Evy Duškové? Že by ji gestapo drželo tak dlouho? Bude to důvod, proč ze Zlaté labutě zmizí? Jistě nemá záběry předtočené na několik měsíců, to by ani nešlo. Práce musí běžet dál i bez ní. Podle příspěvku, který zveřejnila herečka na Instagramu, plánuje, že by se do práce mohla vrátit už příští rok na jaře. „Uvidíme se, když Bůh a miminko dá, v květnu,“ napsala. Diváci se tak mají rozhodně na co těšit!

Báru Veselou čeká zklamání (foto: se souhlasem TV Nova)

Už točila těhotná
V poslední době to neměla Eva Dušková jednoduché. Miluje Martina, tak trochu si myslí na Grubera a hraje si s ohněm. Spekulace, že by měla její postava otěhotnět, ale Beáta Kaňoková vyloučila. „Zatím to není v plánu,“ řekla. Jednoduché to ale Eva mít nebude. 

Bez zajímavosti není, že scény, kdy se její postava domnívala, že může být po vášnivém večeru s Gruberem těhotná, točila Beáta Kaňoková už opravdu těhotná. Jen tehdy to ještě nevěděla… 

Zdroj: redakce, TV Nova, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů