15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůČeskéDovedete si představit Mariana Vojtka v roli prince? Přesto si ho jednou zahrál

Dovedete si představit Mariana Vojtka v roli prince? Přesto si ho jednou zahrál

Zpěvák, čerstvý padesátník. Marian Vojtko až na křtu kalendáře Muž roku a Anděl mezi zdravotníky zjistil, že jeho fotka zdobí stránku, kde hned v pondělí nelze přehlédnout jméno Marian. Zpěvák se cítí být poctěn.

„Koukal jsem na kalendář Muže roku a moje fotka je v týdnu, co mám svátek. Jsem asi VIP a asi mě chtěl David Novotný udělat radost. Je to krásná fotka, jsem tam štíhlý, vypadám na méně než na padesát, to mne baví,“ smál se populární zpěvák, a přestože používá pouze elektronický kalendář v mobilu, oba stolní kalendáře vezme rodičům.

„Mám sdílený kalendář se svojí manažerkou, potom se 4 Tenory, což by v papírovém kalendáři nešlo. Ale moji rodiče mají všechny mé kalendáře. Mám v kuchyni „Zeď slávy“, což mi závidí moje sestra. Tak jí říkám, ať si udělá svůj kalendář a bude tam viset také,“ řekl dobře naladěný Marian Vojtko, který prožívá svůj jubilejní rok. Měl sice krásný koncert v O2 Universum, ale jinak má tolik práce, že ani nestíhá svoji padesátku pořádně oslavit.

Záporné role mi jdou

Co ale Marian určitě stihne, je premiéra muzikálu Troja v Divadle Broadway, 1. února 2024. „Teď zkoušíme krásný muzikál Troja. Mám rád film a také herce Brada Pitta, který v něm hraje krásného Achilla. Toho mi bohužel nedali, vyfasoval jsem lotra Agamemnoma. Záporné role mi docela jdou, tam se vždycky najdu, je to lepší než hrát prince. Toho ani neumím, jednou jsem ho hrál v opeře, stál jsem v koutě a zpíval. A to byl princ,“ usmíval se Marian Vojtko, který se chystá i za oceán. „Se4 Tenory se připravujeme na velký debut v Carnegie Hall, zkoušíme repertoár a jednu velkou lahůdku. Tou bude Smetanova Vltava. Těšíme se.“

Kalendář Muž roku a Anděl mezi zdravotníky pokřtil Marian Vojtko s ostatními osobnostmi. Dorazili také vítězové Muže roku František Knobloch a Rostislav Procházka a některé známé osobnosti.

Zdroje: redakce, organizátoři soutěží Muž roku a Anděl mezi zdravotníky

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů