15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůČeskéIvy Hüttnerová: Inspiroval ji Miroslav Zikmund

Ivy Hüttnerová: Inspiroval ji Miroslav Zikmund

Fotka oblíbené herečka Ivy Hüttnerové zdobí jednu ze stránek kalendáře soutěže Anděl mezi zdravotníky, a i z toho důvodu nemohla herečka chybět na křtu stolních kalendářů Muž roku a Anděl mezi zdravotníky. Osobně Iva Hüttnerová používá výhradně kalendáře papírové, a dokonce si je i schovává.

„Ukládám kalendáře už asi třicet let a docela mě někdy potěší, když se mohu podívat, co jsem dělala v ten daný den před deseti lety. Datum je důležitý údaj. Jednou jsem v České televizi měla ve svém pořadu cestovatele Miroslava Zikmunda a on mi řekl, že fotka bez data je naprosto bezcenná. Když se na to pak podívají další generace, nebudou vědět, o co jde, Ta rada na mne tak zapůsobila, že každou vytištěnou fotografii otočím a napíšu tam minimálně rok. Na vzpomínání je to ideální.“

Používala Iva Hüttnerová někdy kalendář, kdy se těšila, až otočí stránku, protože obrázek nebyl ke koukání? „To jsem se docela vylekala. Nástěnný kalendář s mými obrázky vyšel v září, tak doufám, že majitelé nebudou počítat dny, aby už mohli otočit na jiný měsíc,“ usmívala se Iva Hüttnerová.

Jedna osobnost vedle druhé

Dlužno dodat, že kalendář Ivy Hüttnerové je k mání i v prodejně Knihy Dobrovský, kde se křtily oba kalendáře soutěží Muž roku a Anděl mezi zdravotníky. Dorazili také vítězové Muže roku František Knobloch a Rostislav Procházka a některé známé osobnosti, jejichž fotografie se objevují na stránkách kalendářů.

Přišli Marian Vojko, Michaela Pecháčková, Zuzana Bubílková, Veronika Jeníková, Jitka Sedláčková, Michaela Nosková, Hanka Kynychová, Šárka Vaňková, Anna Julie Slováčková, Barbora Mottlová a další.

Zdroje: redakce, Muž roku, Anděl mezi zdravotníky

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů