15.9 C
Prague
Pátek, 24 května 2024, 10:05
- Reklama -
DomůČeskéAndrea Bezděková vyměnila Lamboru za mladého zpěváka. Už mluví o dětech

Andrea Bezděková vyměnila Lamboru za mladého zpěváka. Už mluví o dětech

Modelka Andrea Bezděková zřejmě prožívá novou lásku! Už nějaký čas se mluví o zpěvákovi Sebastianovi, do kterého je prý zamilovaná až po uši. Dokonce tolik, že už mluví o dětech. Dříve se objevovala po boku Marka Lambory, pak bylo ale ticho po pěšině.

Když začala Andrea Bezděková randit s Markem Lamborou, všichni si mysleli, že jim to vydrží celý život. Byli zamilovaní až po uši! Krátce poté však oznámili konec. Neklapalo to. Lambora by měl randit s herečkou Sárou Rychlíkovou, Bezděková ale dlouho nikoho neměla.

Diváci Bezděkovou milují

Naopak si prožila velmi těžké chvíle, když jí nečekaně zemřel tatínek. Po náročném období se rozhodla vyčistit si hlavu v Dominikánské republice. Zúčastnila se soutěže Survivor, kde si ostudu rozhodně neudělala.

Z jejího výkonu byli diváci nadšení a naprosto si tuhle krásku zamilovali. Je totiž svá, vtipná a upřímná. Zdá se, že přes všechny úspěchy ve svém životě si zkrátka na nic nehraje.

Vybrala si dobře?

Že by se na ni konečně usmálo štěstí a našla novou lásku? Mluví se o úspěšném zpěvákovi Sebastianovi Navrátilovi, který je původně z Německa. Živí se jako zpěvák, kytarista a textař. Jeho prvním hitem byla píseň s názvem Polety, kterou vydal v roce 2014. O rok později přišla píseň Toulavá, který byla dokonce oceněna v anketě Slavík.

S Bezděkovou jsou prý tak zamilovaní, že už mluví o rodině! Vlastně proč ne. Andree je 29 let, Sebastianovi 31 let. Pokud našli tu pravou lásku, proč otálet! Zatím se ke vztahu ani jeden z nich nevyjádřil, fanoušci už ale teď na sociálních sítích spekulují, že je viděli například v Liberci v obchodním domě. Pokud se jejich vztah potvrdí, nezbývá než gratulovat k novému krásnému páru!

Zdroj: redakce, TV Nova, Instagram, wikipedia.org

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů