19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 8:05
- Reklama -
DomůČeskéBig Brother už má adepta na vítěze: Vítek boří sociální sítě

Big Brother už má adepta na vítěze: Vítek boří sociální sítě

Víta Ehrenbergera v soutěži rozhodně nepřehlédnete. Podle vzhledu zaujme každého, povídá si sám se sebou, nosí svůj typický plášť a ani jeden soutěžící ho nenominoval první týden ve zpovědnici jako adepta na vyřazení. Diváci na sociálních sítích jsou naopak přesvědčení, že je to jasný adept na vítěze!

Doby, kdy by si někdo dělal z muže legraci za to, že si lakuje nehty, jsou už dávno pryč. Naopak si mnoho divaček muselo přiznat, že Vítek Ehrenberger se dokáže nalíčit o dost lépe než většina žen. Ačkoliv toho zatím v soutěži moc neřekl, rozhodně ho nikdo nepřehlédne. A to může být do budoucna jeho velké plus.

Je to královna!

Ve svém medailonku všechny ujistil o jeho velké sebelásce, což nezapůsobilo zpočátku na diváky dobře. Zdál se arogantní. To se však rázem změnilo. Ačkoliv soutěžící mají pocit, že spíše levituje než chodí, diváci ho milují – a nazývají ho královnou.

On sám se dle úvodního vyjádření necítí být mužem ani ženou, protože řekl, že neví, co vlastně je. Každý rok se účastní pochodu Prague Pride a tíhne k LGBTQ+ komunitě.

Dům Big Brothera (foto: se souhlasem TV Nova)

Kemp Big Brothera byl drsný

Možná právě kvůli jeho vzhledu ho hned na začátku poslali Katrin s Andrejem do kempu, kde musel přenocovat v drsných podmínkách. Že by si mysleli, že to nezvládne?

Ačkoliv jeho pobyt v kempu stál soutěžící 5 % z jejich rozpočtu, protože si na vestu Vítek neustále nasazoval svůj typický plášť, zvládnul to na jedničku. A možná právě tehdy ostatním spolubydlícím došlo, že to rozhodně nebude lehký soupeř. Uvidíme, o předvede v dalších dnech!

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů