15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůČeskéHon na Maršálka: Ve StarDance prý zabírá místo těm, kteří umí tancovat

Hon na Maršálka: Ve StarDance prý zabírá místo těm, kteří umí tancovat

Během včerejšího sobotního večera vypadl ze soutěže StarDance herec Marek Adamczyk, který byl dlouhodobě “otloukánkem”. Ačkoliv ne vždy zatančil špatně, porota na něj byla velmi přísná. Kdo se stal naopak naprostým miláčkem soutěže? Cukrář Josef Maršálek. A kvůli koblihám to není!

Je věčně usměvavý, tančit se snaží z plných sil, přesto to není dokonalé – to je Josef Maršálek. Na natáčení nosí koblihy a všichni ho milují. Na internetu se v poslední době však začaly objevovat diskuze, že zabírá místo těm, kteří umí tancovat. Ale kdo to vlastně je?

Rychlé soudy

Získat přesvědčení, že soutěžící Iva Kubelková nebo Eva Adamczyková jsou daleko nadanější, je snadné. Od poroty dostávají chválu, dokonce minulé kolo se mohla Kubelková pochlubit třemi desítkami. Na Adamczyka jsou zase velmi přísní, proto měl málo bodů a šel domů. Ale co Maršálek?

Jak vlastně hodnotit, kdo umí a neumí tančit, když podstatou StarDance je, že tančí známé celebrity a vedle nich profesionální tanečníci? Možná se dá říct, komu to jde přeci jen lépe, ale stejně jako každá soutěž, i StarDance je o sympatiích. A Maršálek se stal nepochybně miláčkem národa.

Josef Maršálek a Adriana Mašková (foto: se souhlasem České televize)

Tanec mu dodává energii

V tanci není přitom mistr cukrář žádným nováčkem. “Vždy jsem tančil, když zněla dobrá hudba. Vždy jsem tančil, když jsem byl obklopený přáteli. Nejvíc ve Francii. Teď tančím, protože musím. Ale Adriana má pravdu, tanec skutečně neuvěřitelně nabíjí. Nikdy jsem neměl problémy se spaním. Usnu kdykoliv a kdekoliv. V tramvaji, v letadle, v hotelu na opačné straně planety. Ale teď, když kolem půlnoci usínám, tak už se za hodinu budím a jsem vyspalý. Necítím žádnou únavu. Naopak, mám přemíru energie. Tanec je skutečně neuvěřitelně nabíjející záležitost. To je pro mě úplně nové zjištění,” řekl pro Českou televizi Maršálek.

Zdroj: redakce, Česká televize, Facebook

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů