15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůČeskéEva Burešová napsala album: Nakonec ho ukradla jiná zpěvačka

Eva Burešová napsala album: Nakonec ho ukradla jiná zpěvačka

Oblíbená herečka Eva Burešová se věnuje také hudbě. Nedávno byla však v rozhovoru dotazována, proč začala vydávat své písně až po narození prvního syna Nathaniela. Překvapila, když přiznala, že je to všechno trochu jinak!

V novém podcastu s názvem Hudební byznys herečka Eva Burešová poprvé přiznala, že ještě před narozením syna Nathaniela v roce 2017 napsala celé album, které chtěla vydat. Jenže o něj vydavatelství nemělo zájem. A nakonec ho vydali pod jménem jiné zpěvačky!

Nechtěla jmenovat, kdo ji nakonec připravil o slávu, protože prý stejně neměly písně moc velký úspěch. A také už tím nic nezmění. Čekala však, že bude uvedena alespoň jako autorka. To se nestalo.

Na chvíli se nezastaví

Po narození syna Nathaniela se však Burešová věnovala hlavně natáčení – přišel seriál Slunečná, pak ZOO. Po narození druhého syna Tristana Williama si k tomu ještě přidala tvorbu vlastní hudby, koncerty a hlavní roli v muzikálu The Bodygard. Pokud vás někdy napadne, že existují lidé, kteří mají během dne k dispozici více než 24 hodin, musí to být rozhodně Eva Burešová.

Často je přitom sama. Její partner Přemek Forejt odjíždí v týdnu vždy na tři dny do Olomouce, kde řídí svou restauraci. Kdo jí vlastně hlídá malé děti? Někdy zřejmě babička, chůva. Záleží, kdo pomůže. Svého profesního života se nikdy nevzdala.

Eva Burešová jako Týna v seriálu Slunečná (foto: se souhlasem FTV Prima)

Dojde na svatbu?

Jediné, co se zatím Evě Burešové nesplnilo, je svatba. Přemek Forejt se žádostí o ruku stále otálí. Dočká se brzy splnění i tohoto snu? Pak by možná na staré křivdy a ukradeným albem zapomněla…

Zdroj: redakce, podcast Hudební byznys, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů