15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůČeskéZpěvačka Konvičková se vyznala z lásky k ženě

Zpěvačka Konvičková se vyznala z lásky k ženě

Zpěvačka a skladatelka Lenka Konvička, která vystupuje pod uměleckým jménem KETTIE, vydává další singl nazvaný YSL. A k novince rovnou vyšel žhavý videoklip. Měl grády i proto, že umělkyně je známá svou bisexuální orientací.

Text pro song YSL přitom měla napsaný asi za dva dny. „To je asi můj dosavadní rekord. Zkrátka když je dostatečně silná inspirace, jde to rychle. Co se týče významu textu, v klipu hraje muž, ale song je ve skutečnosti o slečně,“ přiznává KETTIE, která se netají svou bisexuální orientací. V klipu střihla několik lechtivých scén.

Chystají se další projekty

Na natáčení se ale nestyděla. „Věděla jsem, že aby klip ladil k textu, budou tam odhalenější scény, ale mým cílem bylo udržet to v nějaké decentní a nesprosté míře, což se myslím povedlo. Točila jsem s kameramanem, kterého znám už déle a s hercem Erikem jsme už také spolupracovali na několika projektech, takže jsem se cítila komfortně,“ popisuje zpěvačka průběh natáčení.

Lenka Konvičková aka KETTIE se nedávno také účastnila reality show Love Island a kromě toho má na kontě i úspěšný singl 5 životů a rozhodně plánuje dál tvořit: „Další song bude v angličtině a pojmenovala jsem ho Bittersweet game. Na obzoru jsou také featy s předními českými umělci nebo Luem z Love Islandu,“ prozradila.

Zdroje: redakce, Lenka Konvičková

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů