19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 7:05
- Reklama -
DomůČeskéSeriál ZOO: Vrací se Robert Urban, Burešová pomalu prchá

Seriál ZOO: Vrací se Robert Urban, Burešová pomalu prchá

Velké novinky čekají diváky seriálu ZOO. Herec Robert Urban, který před časem zmizel do seriálu Eliška a Damián, je zpátky. Otázkou je, zda ho bude čekat šťastný konec s Evou Burešovou. Ta chce polevit, požádala o méně natáčecích dnů a v seriálu je spokojenou partnerkou fotografa Filipa. Má otec jejího syna šanci? 

Vypadalo to, že už k tomu skoro nedojde, ale soudce Petr Kříž je zpátky! Že by zjistil, jak moc mu chybí Viky? Nebo ho už Ester omrzela? Bude mít vůbec šanci u ženy, kterou opustil, když mu porodila syna? 

Eva Burešová chce zvolnit

Dokud Eva Burešová ze seriálu ZOO neodešla kvůli porodu svého druhého syna Tristana Williama Forejta, strávila její postava desítky dílů usilováním o Petra, který o ni vůbec nestál. Teď by tak mohlo přijít sladké zadostiučinění! 

Je však také možné, že další dějová linka už nebude o Petrovi. Eva totiž nedávno požádala o méně natáčecích dnů. „Moje plány jsou, že se budu hodně věnovat hudbě,“ má jasno Eva Burešová. Čeká ji premiéra muzikálu Sopranistky, vrací se do představení Jesus Christ Superstar a zkouší i další představení. 

Eva Burešová jako Týna v seriálu Slunečná (foto: se souhlasem FTV Prima)

Damián diváky neoslovil

Robert Urban ze seriálu ZOO zmizel, když dostal nabídku na hlavní roli v seriálu Eliška a Damián. Ten ale příliš úspěšný nebyl. Jeho role Petra Kříže by tak mohla být sladkým osvěžením hořké zkušenosti. 

Otázkou je, co na to Tomáš Klus, který ho vedle Viky nahradil. Jeho postava však bude mít možná trochu jiné starosti. Do herecké bandy se připojila Josefína Klusová, která si zahraje Filipovu neteř. Ve skutečnosti je to Tomášova dcera.

Nechme se překvapit, zda se láska mezi Viky a Petrem znovu rozhoří!

Zdroj: redakce, seriál ZOO, zeny.iprima.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů