19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 10:05
- Reklama -
DomůČeskéNavrátil se zapletl s Prachařovou holkou: V seriálu Jedna rodina mají žhavé...

Navrátil se zapletl s Prachařovou holkou: V seriálu Jedna rodina mají žhavé scény

Mezi nováčky seriálu Jedna rodina patří také herec Vincent Navrátil. Jeho sestra Agáta Hanychová byla kdysi manželkou Jakuba Prachaře. A jeho velkou láskou je teď Sara Sandeva. Jak překousne, že je teď scenáristé dali dohromady? Zahráli si zamilovaný pár! Ačkoliv to vypadá, že postava Medarda rozhodně nebude kladná.

Vztahy Agáty Hanychové a Jakuba Prachaře rozhodně nejsou ideální. Dodnes spolu válčí, vídat se však musí kvůli malé dceři Mie. Je pak trochu překvapením, že se tvůrci seriálu Jedna rodina odvážili k takovému kroku, aby dali dohromady právě Vincenta a Saru. Na druhou stranu se Navrátil o Prachařovi nikdy zle nevyjadřoval, a dokonce se proslýchá, že jsou dobrými přáteli.

Vincent se nikdy netajil tím, že Jakuba měl opravdu rád. Naopak s otcem Agátiny nejmladší dcery Rózy to bylo jiné. Tam se podivoval, že se právě tihle dva dali dohromady. A není to tak dávno, co se Agáty maminka Veronika Žilková nechala slyšet, právě Jaromíra Soukupa se děti bály. Zdá se, že Agáta za sebou nemá vůbec jednoduchý rok. A teď se ještě musí koukat na svou sokyni v televizi!

Sara Sandeva vypadá skvěle! (foto: se souhlasem TV Nova)

Stýkají se i v soukromí?

“Nemáme jedinej důvod, aby mezi námi byla negativní energie. Nestalo se vůbec nic špatnýho, to, že ona je s otcem mojí neteře, je pro mě příjemný a jsem rád, že je v blízkosti mojí rodiny. Jsem rád, že je to zrovna ona, protože Sara je opravdu skvělá holka a mám ji moc rád,” řekl Vincent pro portál Extra.cz.

Podle jeho vyjádření je rád, že zrovna Sara dělá nevlastní maminku Mie, rodiny se ale stále nestýkají. Možná také proto, že jeho maminka Veronika Žilková musela při rozvodu své dcery s Prachařem prodat rodinnou chalupu. Agáta tehdy neměla dost peněz na to, aby Jakuba vyplatila. Několikrát přitom naznačila, že jeho požadavky nebyly fér. On si zase dal na Instagram šťastnou fotku z chodby soudu, který je právě rozdělil.

Třeba právě seriál Jedna rodina zase spojí Prachařovy i Žilkovy…

Zdroj: redakce, TV Nova, extra.cz, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů