15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 4:05
- Reklama -
DomůČeskéKateřina Brožová odletěla na luxusní dovolenou na Maledivy, mezitím jí na klinice...

Kateřina Brožová odletěla na luxusní dovolenou na Maledivy, mezitím jí na klinice ztratili psa

Tolik se Kateřina Brožová těšila na vysněnou dovolenou. K odpočinku zvolila luxusní Maledivy, kam se velmi těšila. Už v prvních dnech ale musela řešit velké starosti! Z kliniky, kde měla psa, se její čtyřnohý člen rodiny ztratil.

Dlouho se už spekuluje, s kým krásná Kateřina Brožová tráví své dny a zda už našla svou spřízněnou duši. A teď se možná zadařilo – konečně si dopřála dovolenou! A vypadá to, že její dcera Kačenka jí společnost nedělá. 

Zoufalá slova o odměně nálezci

Jenže už po pár dnech čekal herečku šok. Z jedné pražské kliniky utekl její milovaný pejsek Jordy, kterého tam na pár dní nechala. Teď nabízí odměnu 30 tisíc tomu, kdo ho najde.

“SOS! Prosím o pomoc… Můj Jordy… Džordy se ztratil v Praze Řepy.. Utekl z kliniky Jaggy, když ho venčili… Prosím, sdílejte, prosím, hledejte. Je moc hodný, ale vyděšený. Odměna 30 000 nálezci,” píše zoufale na svém Instagramu. S hledáním pomáhá i dcera, která se v České republice snaží být nápomocná.

Marné pokusy

A na hledání není Brožová sama. Leoš Mareš informoval o ztrátě psa také na Evropě 2. Na Facebooku a Instagramu už se ozývají ti, kteří Jordyho zahlédli. Je prý ale plachý – zatím se ho tak nepodařilo odchytit.

Snad se nebude muset Kateřina Brožová z dovolené vrátit. Je jasné, že nezvěstný rodinný miláček jí zkrátka na dovolené dělá těžkou hlavu.

Zdroj: redakce, Instagram, Facebook

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů