15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůČeskéPříběh Ivety Bartošové se vrací v závěrečné řadě. Rychtáře si zahrál Prachař

Příběh Ivety Bartošové se vrací v závěrečné řadě. Rychtáře si zahrál Prachař

Třináct let po odchodu od Ladislava Štaidla se Ivetin svět změnil k nepoznání. Její alba se neprodávají jako dřív, ale ona věří, že zase bude zpívat. Má za sebou neúspěšné manželství, ale věří, že ta pravá láska na ni stále čeká. A především má vedle sebe toho, na kom jí záleží nejvíc: svého dospívajícího syna.

To kvůli němu chce vyhrát boj s vlastními démony. Je to on, kdo při ní stojí, i když se nedaří a bulvár čeká na každou její chybu. Ano, kdysi chtěla být slavná – teď chce obyčejný život. Pro Artura, pro sebe…

Nejlehčí? Ani omylem!

„Vždycky jsem si myslel, že ze všech řad Ivety budou scénáře a příprava té třetí zdaleka nejjednodušší. V tomto období je vše lehce dohledatelné, je tu nepřeberné množství videí, rozhovorů a záznamů. Ale opak byl pravdou. Dotýkáme se totiž toho nejkřehčího a nejkomplikovanějšího období, kterým si člověk může projít. Navíc většina veřejnosti má jasně ustanoveno, kdo je v tomto příběhu kladný, záporný a kdo za co může,“ říká režisér a scenárista série Michal Samir.

 „Tak jak je v celé minisérii zvykem, i tentokrát přinášíme jiný úhel pohledu. Takový, který spoustě lidem nemusí vyhovovat, protože neodráží to, o čem jsou z médií pevně přesvědčeni. Nehledě na to, že ‚potíže s alkoholem’, jak se u nás často nazývá alkoholismus, je téma, které se dotýká přímo nebo alespoň skrze někoho blízkého v podstatě každého z nás.“

Krajčo i Prachař dostanou svých pět minut slávy

V hlavních rolích se objeví znovu Anna Fialová, která tak se svým předobrazem projde celkem přes tři dekády života. Fialovou ve třetí řade doplní David Prachař jako Ivetin partner a majitel bezpečností agentury Josef Rychtář, dále Richard Krajčo coby oddaný Ivetin fanoušek Zdeněk Macura a Filip Rajmont jako někdejší král bulvárních médií Pavel Novotný se svou podřízenou novinářkou a také Ivetinou kamarádkou Gabi v podání Zuzany Zlatohlávkové.

Jana Stryková ztvární Gabininu zásadní konkurenci, bulvární novinářku Simonu. Jejího syna, Artura Štaidla, si zahraje debutant Karel Šimek. V roli Ivetiny maminky Svatavy Bartošové se znovu představí Alena Mihulová.

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů