15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 4:05
- Reklama -
DomůČeskéVrací se Zlatá labuť. Nový díl už v únoru, brzy bude konec

Vrací se Zlatá labuť. Nový díl už v únoru, brzy bude konec

Třetí a zároveň závěrečná série Zlaté labutě se odehrává na přelomu let 1939 a 1940 v temných časech protektorátního Československa. Přesto by se snad mohlo blýskat na lepší časy, zlo ve Zlaté labuti je totiž na ústupu. A nový díl přinese televize Nova už za pár týdnů!

Gruberovo tajemství je prozrazeno a jeho vliv významně oslaben. Intrikánka Markéta zemřela při porodu. Zákeřný Bouchner skončil na pozici ředitele obchodního domu a společně s ním zmizela i sekretářka Praxlová. Známí hrdinové se tak mohou opět nadechnout a čelit novým výzvám doby společně. 

Ve které bitvě zvítězí Irena tentokrát?

Petr musí po útěku Báry najít sílu zapomenout. Energii do života mu dodává novorozený syn, na kterého zůstal sám. Má kolem sebe však mnoho těch, kteří mu nabídnou pomoc. Bude to jeho sestra? Nebo se snad paní Mašková začne soustředit znovu na rodinnou firmu?

Jednu bitvu však odvážná žena vyhrála. Ireninu drastickou léčbu homosexuality považují Kučerovi za úspěšnou a její aféra s Alenou je téměř zapomenuta. Znovu se tak otevírá otázka, který ze tří sourozenců jednou převezme otěže rodinného podniku. Čerstvý vítr do Zlaté labutě přinese nová ředitelka, šarmantní Toni Adamová.

Báru Veselou čeká zklamání (foto: se souhlasem TV Nova)

Nová ředitelka rozhýbe vody

Má zkušenosti ze zahraničí a v obchodním domě zavádí řadu zásadních změn. Ve skutečnosti to ale není hlavní důvod jejího působení v Labuti. Zalíbení najde v Petrovi. Vrátí se ještě Bára? Nebo nechá svého milence nové ředitelce?

Sortiment obchodního domu se rozrůstá a v souvislosti s tím přichází další zajímavá postava – prodavačka Dita. Je to žena plná života, která se dá s každým ráda do řeči. Její ženská energie je odzbrojující a okouzlí nejednoho muže. Který z nich Ditě podlehne? Závěrečná sezona přinese rozuzlení dramatických příběhů a diváci se dočkají zodpovězení všech zásadních otázek. Od 1. 2. 2024 začíná grandiózní finále. Příběhy oblíbených hrdinů se uzavřou.

Zdroj: redakce, VOYO, TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů