19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 8:05
- Reklama -
DomůČeskéChyba střihačů Jedné rodiny: Matějovskému je v novém díle vidět pod trenky

Chyba střihačů Jedné rodiny: Matějovskému je v novém díle vidět pod trenky

V díle, který nese název Všichni jsou zamilovaní, se zřejmě zamilují dnes večer hlavně fanynky. Když se totiž Vašek Matějovský probudí u Patricie Pagáčové hned na začátku epizody, převaluje se na posteli jen v trenkách. V nestřežené chvíli ale ukáže záběr naprosto všechno!

Tak s tímhle herec Vašek Matějovský rozhodně nepočítal! Když přijal roli v seriálu Jedna rodina, jistě netušil, že bude muset ukázat úplně všechno. A zřejmě nedobrovolně!

Lechtivé záběry v rodinném seriálu

Příště si možná Vašek pod trenky v vezme i nějaké to prádlo navíc. Zvědavé divačky by se měli hned na začátku 45. dílu dívat opravdu pozorně – naskytne se jim pohled téměř na vše. Je s podivem, že si toho nikdo ve střižně nevšimnul. Rodiče malých dětí nebudou nadšení, že tohle poběží v televizi před 22. hodinou.

Je ale možné, že diváci, kteří už viděli nový díl v placené videotéce VOYO včera, na tento malér upozorní a Nova stihne kompromitující záběr vystřihnout… K potěšení pohledného herce všichni jistě zhodnotí, že se nemá za co stydět – a jeho partnerka je šťastná žena!

Herečka Patricie Pagáčová si zahrála vdavekchtivou Olgu (foto: se souhlasem TV Nova)

Uloví krásnou kolegyni?

Matějovský je v seriálu teprve chvíli. Zamiluje se do lékařky, kterou si zahrála Patricie Pagáčová. Embryoložka Olga chodila se ženáčem, ale teď už je rok sama. Biologické hodiny sice ještě na poplach nebijí, ale začínají tikat docela nahlas. Ani jedno rande nestojí za nic, a když jí přijde do cesty Vilém, také to nejdříve nevypadá moc nadějně.

Někdejší reprezentant ve veslování a nynější opilec, který bydlí ve stanu u Vodárny, se nejeví jako ta nejlepší partie. Ale zjevně je v něm něco, čemu Olga dokáže odolat jen velmi těžko. Je ale vidět, že má Olgu rozhodně na co ulovit…

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů