15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 4:05
- Reklama -
DomůČeskéDny Lucie Polišenské v seriálu ZOO jsou sečteny. Čeho je moc, toho...

Dny Lucie Polišenské v seriálu ZOO jsou sečteny. Čeho je moc, toho je příliš, řekla

Herečka Lucie Polišenská si v seriálu ZOO zahrála Elišku Krásnou od žiraf, kterou nedávno požádal policajt Břéťa o ruku. S láskou je však konec! Její představitelka Lucie Polišenská má seriálu akorát tak po krk – a mizí pryč.

Od listopadu už herečka Lucie Polišenská seriál ZOO nenatáčí. Spekulovalo se o možném těhotenství, nic takového ale zatím nepotvrdila. Na tom by ale nebylo nic divného, své soukromí si pečlivě střeží. Naopak jako důvody svého odchodu uvedla, že už jí to zkrátka nebaví.

Vezme si Eliška svého Břéťu?

„Natáčet dlouho seriály mě baví, ale čeho je moc, toho je příliš,“ řekla v rozhovoru pro rozhlasový pořad Větrník. Zdá se, že na svatbu s Břéťou nakonec nedojde. Nebo to snad ještě stihnou? Eliška nedávno dostala nabídku, aby odcestovala na delší dobu do Afriky. Má tak štěstí, že jí scenáristé nenapsali do osudu krutou smrt, ale zajímavou pracovní příležitost.

Možná, že její profesní kroky povedou úplně jinam. Než se z ní stala známá herečka, chtěla být porodní asistentkou. Pravděpodobně ji ale potkáme v divadle – k tomu má daleko blíz než k natáčení komerčních seriálů.

Michaela Pecháčková v seriálu ZOO (foto: se souhlasem FTV Prima)

Náhradu už seriál má

Celou dobu byla Eliška Krásná velkou oporou Sid. Teď Lucii Polišenskou v roli pečovatelky o sympatické žirafy nahradí Jana Bernášková. Budou si dámy také blízké? Otázkou je, zda se Eliška z Afriky vůbec někdy vrátí. Nebo se jí tam něco stane? Na podobnou “expedici” odjel Čestmír Mázl v seriálu Ordinace v růžové zahradě, ale z Mexika už se nikdy nevrátil. V seriálu ZOO zase zemřel Marek Taclík v Thajsku. Ten hrál dříve tatínka Sid. Jak dopadne Eliška? To se zřejmě dozvíme velmi brzy.

Zdroj: redakce, FTV Prima, Instagram, Český rozhlas

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů