15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůČeskéAgáta propálila tajemství: Ornella letí na Survivor, prý tam alespoň zhubne

Agáta propálila tajemství: Ornella letí na Survivor, prý tam alespoň zhubne

Modelka a influencerka Agáta Hanychová si nebere servítky. Když se její blízká kamarádka Ornella Koktová rozhodla, že přijme účast v drsné reality show Survivor, jen valila oči. Pak ale usoudila, že to pro ni bude mít jisté výhody.

V internetové show Agáta a Vincent, kterou vysílá portál Super.cz, se Hanychová rozpovídala o Ornelle Koktové, která letí koncem ledna soutěžit na Survivor. Prý to má pro ni jednu výhodu – jelikož v poslední době dost přibrala, alespoň zhubne. Podle Agáty má sice odvahu, když se ukáže v plavkách, ale všechna čest.

Pomlouvá kamarádku?

Agáta se dušovala, že je to exkluzivní informace – a má pravdu. Seznam účastníků ještě nebyl zveřejněn. O Ornelle už se to ale nějakou dobu šušká. Lidé okamžitě začali spekulovat, jak může odjet od dětí na několik měsíců. Mladá maminka má tři. To prý Agáta chápe, pro Ornellu to bude vlastně dovolená!

Ve skutečnosti nejde o tvrdou kritiku nějaké sokyně, dámy jsou blízké kamarádky, a dokonce spolu začaly natáčet nedávno podcast. Navíc už má Ornella s natáčením zkušenosti – nedávno se s manželem Pepou Koktou objevili ve Výměně manželek.

Ornella Koktová ve Výměně manželek (foto: se souhlasem TV Nova)

Lze očekávat, že v roli moderátora se znovu objeví Ondřej Novotný. Mezi další účastníky, kteří budou patřit do týmu celebrit, by měla patřit například herečka Ivana Jirešová, modelka Denisa Dvořáková, influencer Martin Carev, zpěvák Sebastian, kterému dá jistě potřebné tipy jeho současná přítelkyně a bývala účastnice Andrea Bezděková nebo MMA zápasník Samuel Krištofič známý jako Pirát Krištofič. Kdo ale svou účast potvrdil, na to si budeme muset ještě počkat! Účastníci by měli na ostrov odlétat příští týden, pořad se začne vysílat v únoru.

Zdroj: autorský článek, super.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů