15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 2:05
- Reklama -
DomůČeskéJeště pořád je Krejčíková z Ulice zamilovaná? Už se zase mluví o nevěře,...

Ještě pořád je Krejčíková z Ulice zamilovaná? Už se zase mluví o nevěře, partner je prý na seznamce

Krásná Aneta Krejčíková to nemá s partnerem Ondřejem Rančákem zřejmě vůbec jednoduché. Ačkoliv už jsou zasnoubení více než sedm let a k žádosti o ruku už došlo několikrát, stále k oltáři nedošli. A to není ani zdaleka všechno. 

Co je krásná blondýnka z Ulice s fitness trenérem a učitelem tělocviku Ondřejem Rančákem, šušká se o nevěře. Není tajemstvím, že měl předtím chodit s její sestřenicí, ale spolu mají dvě děti… A tak snad Krejčíková doufala, že všechny překážky zvládnou. Ale nezačíná toho být už moc?

Holky ho našly na seznamce

Ve veřejném prostoru se znovu objevily informace, že si Rančák možná pomýšlí na jinou. Nejen, že ho měly některé najít v seznamovací aplikaci, ale také od něj mají zprávy – a to dokonce hlasové! Jedna z žen, která se v internetové diskuzi schovala za anonymní profil, tvrdila, že jí psal v den po porodu své dcery. A tvrdil, že pokud s něčím půjde ven, má na to právníky. 

Všechno to pochopitelně může být lež, protože žádné důkazy ona tajemná žena nepředložila. Přesto se Krejčíková po boku svého partnera na sociálních sítích už dlouho neobjevila a zdá se, že její život se točí zejména kolem dětí. To ale může znamenat jen to, že se rozhodla své soukromí držet v tajnosti.

Novým poprsím překvapila

Ani ona by přitom o nápadníky neměla nouzi, kdyby se rozhodla pro nový vztah. Nedávno například vyrazila na modelaci prsou. Tím mnohé překvapila, protože právě Anetiny vnady patřily mezi ty nejobdivovanější u nás, a nikoho by nenapadlo, že potřebují nějakou úpravu. Však se je také nezdráhala několikrát ukázat na televizních obrazovkách, naposled v minisérii Volha jako sekretářka Květa, dříve například ve filmech Všiváci nebo Poupata. 

Ještě nedávno to navíc vypadalo, že to u nich bude konečně idylka a všechny krize jsou zažehnány. Není snad nikdo, kdo by krásné herečce nepřál trochu toho štěstí. Na Instagramu je často vidět, že je velmi pracovitá a dře z plných sil. Ale náhle přišlo stěhování za Prahu a není jasné, zda tam rodina zamířila ještě kompletní. Že by si snad s Rančákem zařizovali nové hnízdečko lásky? Nebo už jí došla trpělivost a hodlá si svůj život zařídit po svém?

Aneta Krejčíková jako sekretářka Květa ve Volze (foto: se souhlasem České televize)

Pracuje až příliš?

V rozhovoru pro Český rozhlas se už před časem nechala slyšet, že jejich vztah v poslední době trpěl hereččiným vytížením. Rančák nechápal, proč s nimi nemůže trávit víkendy a když už měla herečka v týdnu volno, on zřejmě učil nebo byl v posilovně.

Společně vychovávají čtyřletého syna Bena a tříletou Antonii, a tak toho mají někdy až nad hlavu. Už kvůli dětem Krejčíková rodině v létě slíbila, že si vezme volno a budou spolu cestovat. Zda k tomu nakonec došlo, je otázkou… Snad je u nich doma vše v pořádku a zprávy o seznamce na internetu jsou jen anonymní drby! 

Zdroj: autorský článek

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů