15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůČeskéOd divokého dobrodruha k rodině: Vašek Matějovský z Jedné rodiny oznámil, že...

Od divokého dobrodruha k rodině: Vašek Matějovský z Jedné rodiny oznámil, že bude táta

Šťastnou novinku oznámil na sociálních sítích herec Vašek Matějovský! S přítelkyní Karolínou se už brzy dočkají prvního společného potomka. Herec, který na první pohled působí spíše jako nespoutaný divoch, teď bude muset převzít roli zodpovědného otce a postarat se o rodinu.

Nedávno se ujal role bohémského Viléma v seriálu Jedna rodina, kde se snaží navázat vztah s lékařkou Olgou. Ve skutečnosti ho teď čekají zcela jiné radosti! S krásnou Karolínou brzy přivítají na svět jejich prvního společného potomka. Herec vypadá, že je opravdu šťastný!

Protipóly se přitahují

“Říká se, že se protipóly přitahují. Mně osobně to přijde jako dost velké klišé, ale do jisté míry na tom něco je, že vás láká to, co u sebe nemáte. A baví vás to na tom druhém. Myslím, že je to taky trochu o tom, že si říkáte, že toho druhého můžete třeba trošku napravit nebo přetáhnout na svoji stranu. A pak se navzájem v tom vztahu tak trochu přetahují a v tom je možná právě ta zábava,” říká herec. Zdá se, že ho ve vztahu nic nerozhází.

“Když něco chci dělat, tak to jdu dělat a nad následky přemýšlím až potom, co se pro to rozhodnu, nebo po tom, co to udělám,” prozradil, jak přistupuje k životu. Z role otce ale určitě obavy nemá.

Jeho partnerka není z branže, pracuje v marketingu. Nedávno vyšlo najevo, že její maminka patří mezi nejvlivnější ženy v Česku. Pracuje jako viceguvernérka České národní banky.

Dvojici gratulujeme!

Zdroj: redakce, TV Nova, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů