15.9 C
Prague
Úterý, 28 května 2024, 3:05
- Reklama -
DomůČeskéKristýna Ryška se loučí se Zlatou labutí: Přiznala, že to s manželem...

Kristýna Ryška se loučí se Zlatou labutí: Přiznala, že to s manželem neměli jednoduché

Na konci ledna se uzavírají také ateliéry seriálu Zlatá labuť. Ačkoliv diváci prosili, aby se příběh rozvíjel dál, televize Nova ho utnula po třetí sérii. Herečka Kristýna Ryška teď přiznala, že manžel bude rád, že je konečně doma!

Ačkoliv postava Ireny Maškové zřejmě nebyla prvně zamýšlena jako hlavní, diváci si ji velmi oblíbili. Její dějová linka s Alenou byla mnohem žhavější než Petr s Bárou.

Konečně se manžel nebude ptát!

“Natáčení Zlaté Labutě trvalo rok a půl. Jsem šťastná a vděčná, že Irena Mašková byla moje. Děkuju všem divákům za dopisy, všem holkám za nabídky k sňatku. Chci ale taky říct, že ne vždy to bylo snadné a že nároky na štáb jsou u dobového seriálu enormní. Velmi lehce se tak z placu mohlo stát nevlídné místo, ale nestalo se! A za to vám děcka upřímně děkuju,” nechala se herečka slyšet na svém Instagramu. “Co mi chybět nebude, je otázka mého muže Kdy přijedeš domů?”

Vůbec poprvé tak Ryška přiznala, o čem média už dlouho spekulovala. Její časté dojíždění do Prahy bylo pro rodinu náročné. S Janem Ryškou, který není z branže, vychovává totiž tříletého syna Toníka. Jenže domov našli v Rožnově pod Radhoštěm, který je hodiny vzdálený od pražských ateliérů.

Z Grubera by ve třetí sérii měla být hlavní postava (foto: se souhlasem TV Nova)

Otázkou je, zda se Ryška po konci dobového příběhu nevrhne znovu do dalšího projektu. Nebo, že by tentokrát opravdu dala přednost rodině? Uvidíme, co jí tentokrát osud přinese. Je však jasné, že na roli Ireny Maškové nezapomene celý život. Znovu se díky ní vrátila na výsluní!

Zdroj: autorský článek, Instagram, TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů