19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 10:05
- Reklama -
DomůČeskéSkončí Vondráčková v Ulici kvůli nenávisti? Už teď dostává drsné zprávy

Skončí Vondráčková v Ulici kvůli nenávisti? Už teď dostává drsné zprávy

Herečka Lucie Vondráčková přijala roli v Ulici s přesvědčením, že to bude úžasná příležitost. Jenže to, co se záhy strhlo, překvapilo i ty nejotrlejší. Diváci zřejmě zapomněli, že jde jen o seriál a postavu Soni srovnávají se zpěvačkou! A servítky si rozhodně neberou.

Když herečka Adéla Gondíková s Lucií Vondráčkovou nastupovaly do nekonečného seriálu Ulice, obě dostaly roli pořádné mrchy. Jenže zatímco Adélu diváci litují kvůli nemoci, kterou její postava prožívá, Lucie dostává pořádně naloženo.

Lituje natáčení?

“Ulice je fenomén. Prošla jím obrovská plejáda mému srdci blízkých herců. Dlouho tu hrála třeba moje paní profesorka herectví Hana Maciuchová. Hraje tu má milovaná Jaroslava Obermaierová, pan Hrušínský… No, je to radost. Váhala jsem jen kvůli tomu, že jsem se bála, jak to dám časově s dvěma dětmi. Ale zvládáme to hezky,” říká o své roli Vondráčková, která si zatím nepřipouští, že jí role může zasáhnout do života zásadním způsobem. Na internetu už se například objevilo, že diváci nechtějí chodit do divadla na představení, kde Vondráčková hraje. Dostává také drsné urážky, zlá slova míří i na její rodinu.

Kdo mohl tušit, že bude v Ulici takové dusno? (foto: se souhlasem TV Nova)

“Baví mě to nesmírně. Je to projekt plný profíků, každý ví přesně, co má dělat, a ještě k tomu je na place moc příjemná atmosféra. A tvůrčí. Nikdo nic nešidí. To se mi moc líbí. Textu je teda veliké množství, ale to mi vyhovuje. Zatím,” směje se oblíbená herečka.

Jenže opravdu nebude své role za chvíli litovat? Diváci jsou nekompromisní…

“S každým natáčením ji poznávám víc a víc. Někdy musí jít hlavně Otíkovi dost na nervy, protože je jak ze zrychleného vlaku a má oči všude. Ani myš jí neunikne. To já mám věci asi víc na háku. Jsem spíš takový fatalista. Co bude, bude, co nebude, asi být nemělo,” hodnotí na závěr Vondráčková.

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů