19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůČeskéNatáčení Zlaté labutě je u konce. Dancingerová odhalila, po kom se jí...

Natáčení Zlaté labutě je u konce. Dancingerová odhalila, po kom se jí bude nejvíc stýskat

Třetí a zároveň závěrečná série Zlaté labutě se odehrává na přelomu let 1939 a 1940. V protektorátním Československu, kde vládne strach, hněv a zastrašování všech, kteří nesouhlasí s nároky nacistického Německa. Zatímco ale diváci se mohou těšit na celou třetí sérii, která přinese grandiózní fiále, herci už se s ateliéry rozloučili.

Sama Marta Dancingerová, která si zahrála postavu Báry Veselé, přiznala na svém Instagramu, že se jí bude stýskat! Nejvíc po Adamovi Vaculovi, se kterým si zahrála pár. Prý už vždy bude na všechny jeho seriálové partnerky žárlit. Zřejmě to budou mít zkrátka těžké…

Zapomene Petr na Báru?

V seriálu už se ale tolik neobjeví. Její postava utekla před gestapem, Petr Kučera se teď musí postarat o svého syna Eda, kterému umřela maminka Markéta při porodu. Zdá se, že s Dittrichovými bude Petr ještě hodně bojovat. Myšlenek na Báru tak bude mít stále méně.

Také kvůli nové ředitelce Toni, která ho právem okouzlí. A zdá se, že ani on jí nebude tak docela lhostejný. “Ona je poznamenaná tou Francií, to znamená, že je v těchto vztahových otázkách dost otevřená. Ale to jsem v tuto chvíli prozradila možná až příliš,” směje se její představitelka Šárka Krausová.

“Toni je Češka, ale dlouhá léta žila ve Francii, takže má v sobě takové francouzské kouzlo. Je to postava, která je lehce tajemná, a myslím si, že by měla diváka lehce tahat za nos a nechat ho hádat, jestli je pozitivní, nebo negativní. Tak doufám, že se nám to podaří,” dodává.

Do Zlaté labutě se vrací radost! Alespoň na chvíli (foto: se souhlasem TV Nova)

Báru nahradí zábavná Dita

“Moje postava v Labuti se jmenuje Dita, je to prodavačka v kosmetice, dělá manikúru. Dita je holka, co se o sebe moc ráda stará a moc ráda se líbí, její sebevědomí je něco, co bych se od ní mohla učit. Dita se nikdy nenudí a s Ditou se nikdy nenudíš! Je ve všem hrozně pohotová, ničeho se nebojí, je plná radosti a jen tak ji něco neurazí. Spoustu jejích vlastností jí vlastně závidím a doufám, že si od ní něco ukradnu i pro sebe do života,” prozradila její představitelka Natalie Golovchenko.

V prvním díle se zatím neukáže. Ale už brzy! Neznamená to, že by se ale Bára už neobjevila vůbec. Na konci seriálu se jí diváci ještě dočkají. Ale jestli s Petrem najdou své štěstí, to můžeme zatím jen hádat…

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů