19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 8:05
- Reklama -
DomůČeskéPetr Čtvrtníček se bude ženit. V Jedné rodině našel konečně lásku

Petr Čtvrtníček se bude ženit. V Jedné rodině našel konečně lásku

Seriál Jedna rodina se v poslední době točí kolem kliniky reprodukční medicíny. Přidaly se nové postavy, diváci sledují nové osudy těch, které si během první sezóny tolik zamilovali. A dojde i na svatbu! Petr Čtvrtníček poprvé v životě poklekne.

Ti domýšliví už jistě ví, že Igor Mrak vstoupil do příběhu jako primář kliniky My Baby, jenž pomohl mnoha ženám otěhotnět. Svérázný, vtipný, sarkastický, upřímný, ale za všech okolností férový chlap. Žije se svou osmdesátiletou matkou a máloco jej dokáže vyvést z míry.

Čtvrtníček našel své štěstí

Klářina matka Lea, kterou hraje Eva Holubová, má velmi podobné povahové vlastnosti. Kvůli jednomu přešlapu musela skončit na své pozici v cestovní kanceláři, ale sedět doma rozhodně nevydrží. Po několika neúspěšných přijímacích pohovorech se rozhodne zkusit štěstí na recepci kliniky, kde pracuje její dcera. Žena, která si nechává říkat Lejdy, najde lásku tam, kde by rozhodně nečekala…

“Je to primář jako každý druhý. Je to fajn člověk, který pomáhá svému týmu. Mrak je dobrej. Já mám s tím primariátem na gynekologii už nějaké zkušenosti. Takže jsem
s rolí spokojen
,” svěřil se Čtvrtníček.

Blízký zdroj natáčení nám prozradil, že se o víkendu natáčely scény na radnici – a Mrak si bral Lejdy! To znamená, že se v Jedné rodině zase bude chvíli dít něco krásného. V poslední době to bylo jen o intrikách, hádkách, podivném domečku, kde se ubytoval Karel a naštvané Petře, která vše táhne sama.

Herečky Jedné rodiny (foto: se souhlasem TV Nova)

Realita je jiná

Ve skutečnosti má Čtvrtníček po svém boku od roku 2006 manželku Vlastu, se kterou má dceru Annu Mercedes Čtvrtníčkovou. A ta není veřejnosti vůbec neznámá. Zahrála si například v Hodinovém manželovi, Třech bratrech, Andělovi Páně 2 nebo Teorii tygra.

Zdroj: autorský článek

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů