23.2 C
Prague
Úterý, 25 června 2024, 12:06
- Reklama -
DomůČeskéNa Survivor měla odletět Ornella, Langmajer i Carev

Na Survivor měla odletět Ornella, Langmajer i Carev

Už zanedlouho zveřejní televize seznam účastníků, kteří se letos zúčastní drsné reality show Survivor. Některá jména však zaznívají už teď! Kdo má už teď bojovat o titul posledního přeživšího?

Výskoky soutěžících z vrtulníku přímo do oceánu uvidí diváci prvního dílu nové řady drsné reality show Survivor Česko & Slovensko již 27. února! Survivor přinese nečekané zvraty i náročnější podmínky pro soutěžící, připomínající přežití na pustém ostrově. Budou si muset poradit se stavbou přístřešku holýma rukama, rozděláváním ohně pomocí křesadla, hladem, steskem po domově a pohodlí a hlavně se svými soupeři a jejich taktikou, jak vyplývá z oficiální představení televize Nova.

Show je zážitek pro všechny

Zvítězí nakonec jejich schopnost umět říct správná slova ve správný čas a udržet si hráče na své straně? Bude jejich strategií lest a vypočítavost, nebo férová hra? Nebo si vystačí s fyzickou silou?

Survivor je rozhodně srdcovka pro všechny dobrodruhy. Jelikož se pravděpodobně většina z nás nikdy neocitla v takto drsných podmínkách, jsem zvědavá, jak se naši soutěžící projeví. Survivor je zážitek pro všechny zúčastněné včetně štábu, už díky podmínkám, ve kterých se natáčí a podstatě hry, jejíž dynamika se mění každý den,” nechala se slyšet výkonná producentka TV Nova Adéla Brož.

Moderátorem bude zase Ondřej Novotný (foto: se souhlasem TV Nova)

Zatím se mluví například o herci Jiřím Langmajerovi, youtuberovi Martinu Carevovi, Ornelle Koktové nebo Ivaně Jirešové. Zmíněn byl také například Martin Prágr nebo Jakub Děkan. Uvidíme, koho nakonec televizní tvůrci potvrdí! Seznam účastníků by měl být zveřejněný v nejbližších dnech.

Zdroj: autorský článek

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů