19.3 C
Prague
Pondělí, 27 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůČeskéEliška Balzerová oslaví s manželem zlatou svatbu

Eliška Balzerová oslaví s manželem zlatou svatbu

Herečka Eliška Balzerová se má tento rok rozhodně na co těšit! Nejen, že oslaví v květnu 75. narozeniny, ale s manželem je čeká zlatá svatba. Bok po boku kráčí už 50 let – a stále jim to skvěle klape.

Krásné události čekají tento rok oblíbenou herečku Elišku Balzerovou, známou například z filmu Ženy v pokušení, která s manželem oslaví už v dubnu zlatou svatbu! Hned měsíc poté se může těšit na oslavu 75. narozenin. Na jaře tak nebude u Balzerových o zábavu a oslavy nouze.

Už 50 let kráčí bok po boku a vypadají snad ještě zamilovanější než na začátku. Byl to právě divadelní producent Jan Balzer, který prý herečku od základů změnil. Do té doby to prý byla zarputilá „moravská palice!”, jak se sama nechala slyšet.

Díky němu se na věcí dívá s nadhledem a humorem. A snad proto je mezi nimi dokonalá manželská souhra. Navzdory náročné kariéře (a nějakým těm životním karambolům) jí byl vždy oporou. A stále si to spolu umí užít.

Občas se například uprostřed večera rozhodnou k drobné rebelii, a vyrazí si na skleničku pozdě večer. Ačkoliv dnes si podle Balzerové mladé holky neváží toho, co všechno mají, ona považuje své manželství za velmi šťastné, a podle toho se k němu také chová. I proto se rozhodli, že na kulaté výročí svatby své sliby obnoví a užijí si krásnou oslavu po boku rodiny a přátel. Důvod k radosti rozhodně mají!

Zdroj: TV Nova, Blesk, AHA!

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů