19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůČeskéBohémský život Klusových: Tři stovky na účtě a na krku hypotéka

Bohémský život Klusových: Tři stovky na účtě a na krku hypotéka

Vztah Tamary a Tomáše Klusových je pro mnoho jejich fanoušků často na piedestalu. Ženy zpěvákovi dokonce píšou, že si doma přejí muže, jako je on. Jenže ve skutečnosti to tak růžové není. Manželé například přiznali, že když spolu začínali, měli hluboko do kapsy!

V poslední době jde herec Tomáš Klus z role do role. V herectví se vzhlédla také jeho dcera Josefína, která mu v seriálu ZOO hraje neteř. V pohodové novince Zalez do spacáku pak dokonce dceru.

Malá Josefínka je Keliška

Zlatý slavík se přitom přiznal, že mít s sebou na natáčení dceru pro něj není vždy jednoduché. Nejstarší Josefínce totiž přezdívají Keliška – miluje drby, všechno zjišťuje, zkoumá zákulisní vztahy, přátelství i intriky. To by snad ještě bylo docela vtipné, kdyby řidičům, kteří ji vozí na natáčení, nevyprávěla, co se děje u nich doma.

Ačkoliv se to totiž může na první pohled zdát jako úplná pohádka, Klusovi mají za sebou i krušné chvíle. Například v podcastu Frankly, za kterým stojí Markéta a Vilém Fraňkovi, se nechali slyšet, že zažili i situace, kdy měli na účtě 300 Kč a další den měla odcházet hypotéka. Naštěstí jim přišla ještě ten den nečekaná platba.

Tomáš a Josefína Klusovi v seriálu Zalez do spacáku (foto: se souhlasem FTV Prima)

Vzali to hopem

Kdo by si však představoval, že se z toho Klusovi hroutili, ten by byl na velkém omylu. Ještě si za ty tři stovky objednali sushi! Vždy zkrátka věří, že se život nakonec vyřeší sám. A vychází jim to bravurně. Dokonce Tomáš přiznal, že když šel Tamaru představit své mamince poprvé, už byla těhotná – a dokonce ji předtím požádal o ruku. Maminka se pak zmohla jen na to, aby novou snachu přivítala do rodiny.

Zdá se, že tihle dva se prostě našli. Tamara při Tomášovi dokonce stála i ve chvílích, kdy se veřejně přiznal, že ji podvedl. Nedočkala se sice zpočátku pochopení, ale o jejich lásce dnes už nikdo zkrátka nepochybuje.

Zdroj: podcast Frankly, zeny.iprima.cz, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů