19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůČeskéAgáta považuje za nejhezčího chlapa Vladimíra Polívku. Na manžela asi zapomněla

Agáta považuje za nejhezčího chlapa Vladimíra Polívku. Na manžela asi zapomněla

Modelka a influencerka Agáta Hanychová je známou milovnicí mužů – ačkoliv posledních pár měsíců je vzornou manželkou své dávné lásky Mirka Dopity. To ale neznamená, že neumí ostatní muže pořádně ocenit!

V internetové talkshow Agáta a Vincent se nechala čerstvě vdaná žena slyšet, že nejhezčím chlapem je Brad Pitt – pak si ale vzpomněla na Vladimíra Polívku! Toho prý vždy obdivovala, nikdy ale zřejmě nedostala prostor, aby se synem legendárního herce Bolka Polívky někam vyrazila. Nebo to snad tají?

Francouzský šarm herec po mamince

Vladimír se vždy těšil velkému zájmu žen. Zřejmě za to tak trochu mohou geny jeho maminky – herečka Chantal Poullain ze seriálu Jedna rodina své francouzské geny zkrátka nezapře. Má šarm, styl a neodolatelné kouzlo. A to stejné se vždy říkalo i o Vladimírovi.

Herec Vladimír Polívka si zahrál také v seriálu Polda (foto: se souhlasem Prima FTV)

Náročné první týdny novomanželů

Ve skutečnosti ale Agáta zřejmě jen tak trochu laškuje. Na konci loňského roku si vzala otce svého nejstaršího syna – a zdá se, že je konečně šťastná. Mirek Dopita je jí velkou oporou.

Ta se teď modelce hodí. Napjaté vztahy s bývalým partnerem Jaromírem Soukupem ji velmi vyčerpávají. Ačkoliv je tak Vladimír podle Agáty zřejmě hezčí než Dopita, ani tak se nemá novomanžel čeho obávat. Však si na svou lásku počkal více než dvanáct let!

Zdroj: redakce, super.cz, iDNES.cz

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů