19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 8:05
- Reklama -
DomůČeskéAneta Krejčíková o svatbě: Smířila jsem se s tím, že se nevdám

Aneta Krejčíková o svatbě: Smířila jsem se s tím, že se nevdám

Před sedmi lety požádal tělocvikář Ondřej Rančák o ruku svou milovanou Anetu Krejčíkovou, která je snem mnoha mužů. Ačkoliv však nadšeně souhlasila, dodnes na svatbu nedošlo. Když herečka zavzpomínala na dojemný moment, přiznala, že už s ním ani nepočítá.

Spekulací o tom, proč ještě Aneta Krejčíková nedošla k oltáři, je mnoho. Někdy se šuškalo, že se s partnerem rozešli, pak se jeden čas dokonce mluvilo o nevěrách. Navzdory zlým pomluvám mají ale partneři dvě děti a celé léto strávili společně. Dokonce se měli přestěhovat do většího, aby se rodině dobře žilo. Dojde na svatbu, nebo je to vše ztracené?

Žádost o ruku na divadelních prknech

Nedávno se objevily ve veřejném prostoru informace, že Ondřej Rančák chodí po seznamkách. Nikdo ale žádný důkaz nepředložil, tak bůh ví, jak to vlastně je. Krejčíková se však nechala před pár dny pro portál Super.cz slyšet, že už ve svatbu ani nedoufá. Prý je smířená s tím, že se v tomto životě nevdá. Že už by ztrácela naději?

Mít na ruce sedm let zásnubní prstýnek bez výsledku, to není žádný med. Na konci února mají totiž s Ondřejem výročí zasnoubení – tehdy poklekl během divadelního představení na prknech Divadla na Fidlovačce. Tam Krejčíková hraje dodnes, prostředí jí tak událost stále připomíná. Nebylo by divné, kdyby ji to velmi trápilo.

Aneta Krejčíková v seriálu Ulice (foto: se souhlasem TV Nova)

Vzdá to úplně?

Zdá se, že Krejčíková se tím nechce trápit a raději se soustředí na kariéru. Daří se jí skvěle – hraje v Ulici, v divadle. Má dvě krásné děti, je idolem mnoha mužů i žen… Ale nechybí jí právě rodinné zázemí?

Třeba je ještě naděje, že se partner k něčemu rozhoupe. Pokud jsou tedy ještě spolu. Protože informace, že se měly jejich cesty už dávno rozejít, se šíří neustále. Žádnou takovou informaci ale Krejčíková nikdy nepotvrdila. Snad je vše v pořádku!

Zdroj: redakce, super.cz, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů