19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 8:05
- Reklama -
DomůČeskéSurvivor teprve začíná, ale mluví se jen o Ornelle. Prý už je...

Survivor teprve začíná, ale mluví se jen o Ornelle. Prý už je doma

Dlouho očekávaná drsná reality show Survivor plná zvratů, lstí i intrik míří znovu na televizní obrazovky! Ačkoliv už se teď objevují názory, že výběr soutěžících je vůbec nejslabší za celé ročníky, jedna z účastnic má velkou převahu – o Ornelle mluví zkrátka všichni. A tak trochu se o to zasloužil její muž Josef Kokta, který je podle diváků na sociálních sítích jako “boomer”.

Trojnásobná maminka Ornella Koktová má pro strach uděláno. Ačkoliv má doma tři děti, sbalila kufry a odletěla bojovat do drsné divočiny. Sice už v prvních dílech se zdá, že jí to dalo zabrat víc, než předpokládala, ale zatím se nevzdává. Má ale podporu ve svém manželovi?

Agáta prozradila tajemství

Někteří se už před odletem rozčilovali, že si vůbec dovolí odjet od rodiny. Těžkou hlavu si z toho však nedělala Agáta Hanychová, která kvitovala, že alespoň zhubne. Její muž Josef Kokta je zase přesvědčený, že nevyhraje. A někteří si myslí, že je Ornella už dávno doma. Ve veřejném prostoru se totiž objevily spekulace, že byla viděna ve Vídni na letišti.

Dávalo by smysl, že produkce nenechá účastníky přiletět do Prahy, aby je tam mohli potkat Češi. Ta samá informace se šířila také o Adéle Krejdlové, u které se záhy opravdu potvrdilo, že vypadla jako první. Ornella sice zatím vypadá jako bojovnice, je však otázkou, jak dlouho jí to ještě vydrží. Hlad sužuje celý kmen Titánů. V něm soutěží mimo jiné také tanečník Martin Prágr, herečka Ivana Jirešová, hudebník Sebastian, influenceři Yenifer Cao, Martin Carev, Martin “Mikýř” Mikyska nebo bojovník Samuel “Pirát” Krištofič a modelka Denisa Dvořáková.

Ornella v soutěži Survivor (foto: se souhlasem TV Nova)

O pozdvižení se postaral nepochybně také Ornelly manžel Josef Kokta, který pravidelně komentuje podpůrné příspěvky na sociálních sítích. Nevyhraje, zhubne, nedá to bez jídla. To a mnohem víc. Má jít o jeho humor, ale někteří to tak vůbec neberou.

Může být však pravda, že už je Ornella doma? Prý byla viděna na vídeňském letišti, neslo se veřejným prostorem. Uvidíme, jak to mladá trojnásobná maminka zvládne. Je jasné, že fanoušků má více než dost!

Zdroj: redakce, TV Nova, Instagram, TikTok

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů