19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 10:05
- Reklama -
DomůČeskéSeriál ZOO má novou posilu: Nelly Řehořovou záporák Urban dobře zná

Seriál ZOO má novou posilu: Nelly Řehořovou záporák Urban dobře zná

Divácky oblíbený seriál ZOO se otřásá v základech! Ačkoliv to vypadalo, že Viky Janečkovou už nečeká nic kromě nekonečného štěstí, vrací se soudce Petr Kříž. Ten, který ji opustil krátce po porodu, nechal odjet zpátky do Čech a neplatil alimenty na své dítě. Teď dorazil i se lstivou Ester!

Viky Janečková to neměla lehké. Nejdřív si zadělala na malér, když předstírala, že má dvojče, pak otěhotněla se soudcem, který neměl tušení, že spolu někdy vůbec měli pletky. Není divu, že nebyl moc nadšený, když zjistil, že z něj žena, se kterou randí, dělá tak trochu hlupáka. Ale protože každá pohádka má mít dobrý konec (a Eva Burešová byla tehdy těhotná) – Petr se pro ni vrátil a odjeli spolu do zahraničí! Aby mohla Burešová ze seriálu na chvíli zmizet, stejně tak Urban.

Bude mít Filip ještě šanci?

Jenže tam se zamiloval do asistentky Ester, ta s ním otěhotněla – a Viky šla z kola ven. S malým Péťou se vrátila do Čech, kde potkala fotografa Filipa Jandu a s ním to teď vypadá na svatbu. Ale bude mít Filip vůbec šanci, pokud o ni bude Petr zase usilovat?

Moc dobře ví, že “novou maminku” Ester jeho starší děti z duše nenávidí, zatímco Viky je pro ně doslova modlou. Také u ní tráví většinu svého času, když Petr cestuje jako soudce po světě.

Návrat po boku Evy

Že z něj tvůrci udělali bídáka, to si uvědomuje i sám Robert Urban. „Je to rok a půl, a přestože se se všemi na natáčení znám, tak jsem měl pocit, že to bylo jako poprvé. Byl jsem nervózní, ale první den jsem točil s Evou a s dětičkami, tak jsem byl rád – návrat byl o to jednodušší. Všichni byli hrozně milí, všichni mě srdečně vítali,“ zavzpomínal. “Vstupoval jsem do ZOO jako vdovec se dvěma dětmi. Teď mám čtyři a čtvrtý vztah. Klan Křížů se rozrostl. Scenáristé mě vykreslili jako nezodpovědného otce, tak to snad teď budu moci napravit.”

Ester si zahraje jeho kolegyně z divadla Nelly Řehořová. Dobře se tak znají. Zpočátku měla přitom obavy roli přijmout. „Nabídkou na roli jsem byla překvapená. Říkala jsem si, že jsem na to moc mladá – aby to nevypadalo, že dítě má dítě. Nakonec mi trochu pomohly holky v maskérně, které mě zestaršily. Snad to diváci přijmou. Ester je záporná role. Očekávám, že diváci na ni reagovat budou. No, uvidíme, jak to slíznu,“ naznačila, že o drama nebude nouze.

Zdroj: redakce, Instagram, seriál ZOO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů