19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 10:05
- Reklama -
DomůČeskéIva Pazderková přijala roli v Ordinaci. Zahraje si fitness trenérku s božským...

Iva Pazderková přijala roli v Ordinaci. Zahraje si fitness trenérku s božským tělem

Do seriálu Ordinace v růžové zahradě přichází Klaudie! Fitness trenérka má dokonale vyrýsovanou postavu a s tím související výrazné ego. Není však nesympatická, zejména k mužským svěřencům dokáže být velmi milá a vstřícná. Ženy na ni žárlí, ale i s nimi dokáže v pohodě vyjít. Je oddaná sportu, ale moc dobře si je vědomá toho, že skutečný život je někde jinde. Povoláním je zdravotní sestra na klinice umělého oplodnění.

Krásná herečka Iva Pazderková je žena mnoha tváří i profesí. Absolventka JAMU kromě herectví zpívá, moderuje, účastní se fitness soutěží a je populární stand-up komičkou. Diváci Novy ji dobře znají nejen ze show Tvoje tvář má známý hlas, jíž se dvakrát účastnila jako účinkující a několikrát zasedla v její porotě, ale i z prvního ročníku reality show Survivor a ze série Sex O’Clock. Její poslední velkou příležitostí na stříbrném plátně je role v divácky úspěšné komedii Jak přežít svého muže, v divadle účinkuje například v inscenaci Holky jako květ pražského Studia Dva nebo ve „one-woman” komedii Dnes večer ovuluji v Divadle Metro. Ordinace je jejím debutem v dlouhodobém seriálu.

Jaká bude vaše Klaudie?

Přísná, ale spravedlivá.

Jak jste se ocitla v dlouhodobém seriálu?

Po mnoha letech, kdy jsem se jim vyhýbala, protože jsem se necítila dostatečně řemeslně zkušená, abych dobře odvedla svoji práci v tempu, které takový seriál vyžaduje, teď vím, že už mám dostatek zkušeností a praxe, abych si takovou práci mohla s radostí užít.

Na co se na natáčení nejvíc těšíte?

Od kolegů vím, že v Ordinaci je skvělý štáb a že ji i díky tomu nesmírně rádi točí. Těším se tedy na práci v profesionální a pohodové atmosféře.

Sledovala jste sama někdy Ordinaci?

Samozřejmě, především v jejich začátcích. A za ty roky tam hrála a hraje spousta mých kamarádů, na které jsem se ráda dívala a dívám.

Hrajete fitness trenérku. Sama tento sport provozujete. Jak jste se k němu dostala?

Už mě nebavily moje vlastní výmluvy, proč nemůžu mít kondici, jakou jsem si vždycky přála mít. Navíc ráda inspiruju a motivuju ostatní. A v neposlední řadě miluju těžké a náročné výzvy.

Co byste poradila těm, kteří by chtěli vypadat skvěle jako vy? 

Aby se vykašlali na to, jak vypadají, ale zaměřili se na to, jak se cítí. A našli si pravidelný čas jen pro sebe, na jakýkoli pohyb, který je bude bavit. A udělali si z tohoto času prioritu. Ve zdravém těle zdravý duch – to platí univerzálně.

Kdybyste si mohla zacvičit úplně s kýmkoli, kdo by to byl
a proč?

Arnold nebo Sylvester. Jejich celoživotní disciplína je neuvěřitelně inspirující.

Co na sobě máte ráda? A co naopak ne?

Svoji spontánnost a odvahu přijímat výzvy. Nemám na sobě ráda spoustu vlastností, ale pracuju na tom!

Co považujete za svůj dosavadní největší úspěch?

Že jsem se v životě nevzdala, když to vypadalo, že jsem ve slepé uličce nebo že už dál nemůžu.

Kde jinde vás diváci v současnosti mohou vidět?

Hudební divadlo Karlín, Studio Dva, Divadlo Lucie Bílé, Divadlo Metro, koncerty s Pražským výběrem, a samozřejmě vystoupení Na stojáka. A při spoustě dalších příležitostí…

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů