19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 8:05
- Reklama -
DomůČeskéAgáta Hanychová přiznala, že Dopitu požádala o ruku ona

Agáta Hanychová přiznala, že Dopitu požádala o ruku ona

Náhlá svatba v prosinci má své vysvětlení! Modelka Agáta Hanychová ve svém podcastu s názvem Agáta a Ornella prozradila, že tentokrát poklekla ona. A už v listopadu!

Než odjela Ornella Koktová bojovat na Survivor, založila s Agátou Hanychovou podcast. Dámy se znají asi 10 let z jednoho baru, kde se potkaly při divokém mejdanu. Dodnes jsou nejlepší kamarádky, Ornella říká, že “na sebe mají pořádně nabito” – a to se teď rozhodli zpeněžit prostřednictvím své show, kterou skryly za platební bránu. Už teď mají více než 1200 fanoušků a měsíčně si přijdou zhruba na více než 180 tisíc korun. Možná o něco méně, když si platforma vezme své provize.

Svatební dárek od maminky

Když však došlo na diskuzi o manželství, překvapila Agáta svou upřímností! Nejen, že si na svatbu Ornellu nepozvala, veselka byla velmi skromná. Probíhala na hradě Okoř, k obědu byla polévka a steak, o hudbu se postaral její bratr Vincent a vše vyšlo asi na 40 tisíc korun. Pozvánku dostalo jen pár vyvolených.

Dokonce se smála, že jako svatební dar od své maminky Veroniky Žilkové dostala peníze – víc než svatba stála!

Vdávat se přitom chtěla sama. Dopita jí tehdy požádal, když byla v devátém měsíci s jejich synem Kryšpínem. Jenže na svatbu nikdy nedošlo. Teď řekl, že už to opakovat nebude. A tak prý Agáta poklekla jeden listopadový večer před celou rodinou a zašeptala, zda si ji vezme. Všichni se divili, co to prý dělá. Ale klaplo to!

Zároveň však všechny své divačky upozornila, ať se nikdy nevdávají bez předmanželské smlouvy, kterou dala Dopitovi podepsat. Po zkušenostech s rozvodem s Jakubem Prachařem už totiž nenechává nic náhodě!

Zdroj: redakce, Instagram, podcast Agáta a Ornella show

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů