19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 10:05
- Reklama -
DomůČeskéBeáta Kaňoková přiznala, že kvůli bývalému partnerovi přišla o první velkou roli

Beáta Kaňoková přiznala, že kvůli bývalému partnerovi přišla o první velkou roli

Hvězda Zlaté labutě Beáta Kaňoková je už několik dní hrdou dvojnásobnou maminkou. Přesto se musela s první dcerou Juditou vyrovnat s otázkou, zda odejde z práce. Zkusila zvládat vše, aby neopustila kariéru, podpory partnera se však nedočkala!

Ostře přerušený proslov Darii Kashcheeva na Českých lvech zvedl některé české celebrity ze židle. Mezi nimi byla i herečka Beáta Kaňoková, která tu noc nemohla spát a zamyslela se nad tím, zda to mají české matky ve společnosti těžké. Podle ní žijí ve věčném strachu!

Musela jsem bojovat, říká Kaňoková

“Tak já bych k tomu chtěla něco říct… Jsem máma. A jsem taky herečka. Jenže pojmout obě tyhle role mě stojí strašně moc úsilí. Bolí to. Na duši i na těle. Znamená to nespat, být totálně vyčerpaná, nepochopená, jako matka/herečka často přehlížená, protože pro některé tvůrce nebo producenty je to “komplikace”. Znamená to strach a nejistotu. Nejen, že svoji práci neodvedu tak, jak bych chtěla a přála si, ale že neobstojím ani před svými dětmi. Že si to neobhájím před svým okolím. Tolikrát jsem čelila kritice od těch nejbližších, která bolela nejvíc a zasáhla ta nejcitlivější místa, protože mířila na to nejkřehčí…kritice, která otřásla mým sebevědomím a udusala můj tvůrčí potenciál. A nezbylo mi nic jiného, než sama v sobě zase najít odvahu a ztracenou jistotu. Stát si za svým. Bojovat,” napsala na svůj Instagram.

Není to však jediné, co se jí osudnou noc honilo hlavou. “Svou první velkou roli jsem nejdřív odmítla, protože bývalý partner nesouhlasil s tím, že bych měla pracovat. Znám herečky mámy, které se po mateřské nejsou schopny uchytit, protože tenhle rybníček je sakra malý a o matky tady není zájem, protože jejich role můžou zahrát i pětadvacetileté herečky,” zavzpomínala.

Přišla o velkou roli

Kromě syna, kterého nedávno přivedla na svět s kameramanem Tomášem Kotasem, má dceru Juditu s hercem Tomášem Havlínkem. S ním ale vztah nevyšel a Havlínek je nyní s herečkou Agátou Kryštůfkovou.

Kotas má na herectví své partnerky jiný názor, dokonce se chtěla vrátit do Zlaté labutě už letos v květnu. Ta ale nakonec skončila třetí sérií – a už je dotočená. Ateliéry mizí a v dubnu bude probíhat výprodej rekvizit.

Zdroj: redakce, Instagram, TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů