19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 10:05
- Reklama -
DomůČeskéLambora odchází ze Specialistů. S jeho nástupcem má společnou minulost

Lambora odchází ze Specialistů. S jeho nástupcem má společnou minulost

Ve Specialistech zazářiil, přesto teď utíká pryč – s Markem Lamborou se musí diváci rozloučit. Nahradí ho hvězda Zlaté labutě Vojtěch Vodochodský, který s ním kdysi údajně soupeřil o dívku. Oba měli milovat Sáru Rychlíkovou!

Ještě nedávno přitom Marek Lambora mlčel. Zdálo se, že konečně našel televizní roli, ve které se cítí opravdu dobře. Proto je jeho odchod velkým překvapením.

Byli jako rodina

„Desítka bude samozřejmě nejlepší. Ale vážně, bude například plná zvratů a navíc je, myslím, poznat, že se tým Specialistů zase o něco více semkl a je to taková větší rodina,“ říkal o aktuální sérii. „My jsme se semkli i my z přátelského hlediska, tak je to na našich postavách, ať již při natáčení v kanceláři, nebo venku v akci, poznat.“ Slavil velký úspěch a podle reakcí diváků na sociálních sítích přitáhl ke Specialistům také mladší diváky.

Teď je všemu konec. Diváci uvidí posledních pár dílů, kde ještě bude vyšetřovat postava Matěje Karase. A potom se s ní musí rozloučit. „Kapitán Karas má před sebou posledních pár případů, který bude po boku Specialistů louskat, než se vrhne střemhlav zase do jiný šlamastiky,“ přiznal Lambora. „Užil jsem si natáčení všech dílů, ale po nějakém čase je potřeba prozkoumat zase jiný vody.“

Marek Lambora si diváky získal (foto: se souhlasem TV Nova)

Obvykle herci vydrželi v seriálu přeci jen o něco lépe. Nahradí ho Vojtěch Vodochodský, kterého diváci znají ze Zlaté labutě, ale i z minisérie Iveta. Tam si zahrál Petra Sepéšiho – a šlo mu to skvěle. Diváci byli naprosto unešení. Uvidíme, jak se mu bude dařit v roli policejního detektiva po boku Martina Dejdara, Zuzany Kajnarové a Jiřího Hány.

Dříve se přitom proslýchalo, že Marek Lambora je důvodem, proč Vodochodského opustila překrásná herečka Sára Rychlíková. Tu si zahrála například v minisérii Metoda Markovič: Hojer. Zdá se, že mu to teď Vojtěch pěkně vrátil!

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů