19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 8:05
- Reklama -
DomůČeskéAneta Krejčíková se pustila do žen, které podstoupily plastickou operaci: Sama ale...

Aneta Krejčíková se pustila do žen, které podstoupily plastickou operaci: Sama ale byla na modelaci prsou

O svůj nesouhlas s trendem silikonových prsou se podělila na Instagramu herečka Aneta Krejčíková ze seriálu Ulice, kterou děsí bezdětné ženy toužící po větším poprsí. Prý to vypovídá o naší společnosti více než dost. Sama má ale prsa upravená!

Ačkoliv nemá Aneta Krejčíková umělá prsa, přirozená také nejsou – nedávno podstoupila modealci, při které si nechala prsa zmenšit. Odjakživa byla velmi štědře obdařená, to ostatně ukázala v seriálu Volha nebo filmu Poupata. 

V těhotenství přibrala dvacet kilo

“Zcela upřímně mě děsí to, že buchty před dětmi, kolem 20ti let, si chtějí nechat narvat do těla silikony, absolutně s tím nesouhlasím a myslím, že to velmi vypovídá o naší společnosti a o tom, jaké nároky jsou obecně na ženy kladeny,“ napsala na svůj Instagram. Fanouškům ale neuniklo, že i ona si ke krásnému poprsí dopomohla.

Podstoupila jsem modelaci prsou před rokem a pomohlo mi to velmi, ale nutno říci, že po dvou dětech, kdy jsem v každém těhotenství přibrala 20kg a po odstavení druhého dítěte, kdy jsem se začala pomalu navracet ke své zdravé váze, to tělo dostalo celkem záhul a promýšlela jsem to opravdu velmi poctivě a neunáhleně. Ještě před deseti lety mi přišly nejvíc sexy holky, co nemají skoro žádná prsa, pak se to změnilo i díky tomu, že jsem konečně přijala sebe sama. A teď mi přijde sexy každá žena,” vysvětlila, proč u ní je modelace v pořádku – a další ženy tak trochu, možná nevědomky, odsoudila.

Aneta Krejčíková jako sekretářka Květa ve Volze (foto: se souhlasem České televize)

V komentářích se však dočkala velkého souhlasu. Na druhou stranu ženy také přiznávaly, že se svými ňadry nejsou po dětech spokojené – a nějakou tu modelaci by braly také. Aneta tak jistě narážela na dámy, které to občas s estetickými zákroky přeci jen přeženou. A přirozený vzhled se ztratí úplně.

Zdroj: autorský článek

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů