19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 8:05
- Reklama -
DomůČeskéSurvivor 2024: Letos je to soutěž, kdo rychleji odstoupí a pojede domů...

Survivor 2024: Letos je to soutěž, kdo rychleji odstoupí a pojede domů pomazlit kočku

V letošním ročníku drsné reality show Survivor se zřejmě casting moc nepovedl. Zdá se, že zatím všichni chtějí domů! A to co nejdřív. Jenže Ondřeje Novotného tím rozčilují doběla.

Zatímco Ornella Koktová odstoupila kvůli zdravotním problémům, kdy si už dle svých slov nemůže dovolit bojovat na dno svých fyzických sil kvůli třem dětem, Ráchel si uvědomila, že nemá dobré vztahy s rodiči a musí to jet napravit. Moderátor Ondřej Novotný, který je známý tím, že show bere velmi vážně, se nestačí divit.

Černo před očima a odevzdaná Ráchel

V posledním duelu, kde se nečekaně utkali tři soutěžící naráz, dokonce ani nechtěl pokračovat! To prozradil ve svém podcastu YESS TV

“Mně bylo mdlo. Měl jsem černo před očima. Bylo to strašlivý. Ale muselo se to stát,” začal mluvit o duelu, ve kterém se Ráchel nesnažila ani zabojovat.

“Ten duel… Budu sprostej. Já jsem říkal, že to mr*ám. Já to nejdu dělat, udělejte si to sami, já tam nejdu. Já se s nima ani nechci bavit. Tady mám Filipa, Jacka, Ráchel. Vím přesně, jak to dopadne, bude to ostuda, trapnost. Já tam budu jenom stát. Jestli to musím udělat, tak tam budu jenom stát a nic neřeknu,” dodal. Nakonec duel komentoval alespoň trochu a divák v televizi by vlastně ani nepoznal, že ho to tolik rozčílilo. Musel, má smlouvu. Jeho osobní názory šly v tu chvíli stranou.

Iva na kmenové radě prozradila, že v Dominikánské republice zatoužila po miminku, Filip si uvědomil, že rodina je důležitější… Někdo má doma kočku, někdo rodiče, někdo partnera. Odstoupila také Ornella, která má doma tři děti a nemůže jít na dno svých fyzických sil.

Ornella v soutěži Survivor (foto: se souhlasem TV Nova)

Účastníkům se stýská

Novotný však není jediný, který kroutí hlavou. K celé situaci se vyjádřila například bývalá účastnice Robinsonova ostrova Martina Helis, kterou do letošního ročníku Survivoru nepřijali. Byla pobouřená z toho, jaké lidi pro tento ročník vybrali. A není sama. Podle ní by měli všechny, kteří chtějí domů, vyházet a zavolat ty, kteří zůstali “nevybraní”.

Jenže to nebude možné. Podle časových odhadů už se dávno natáčí po sloučení, a tak je jasné, že Nova k takovému kroku nepřistoupila. Kdo tam nakonec zůstal? To uvidíme už v nejbližších dnech…

Zdroj: autorský článek

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů