19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůČeskéOdchod Tomicové ze ZOO budí emoce. Nikdo už neví, kde je pravda

Odchod Tomicové ze ZOO budí emoce. Nikdo už neví, kde je pravda

V seriálu ZOO se teď dějí velké změny. Ze seriálu se rozhodla ze dne na den odejít herečka Pavla Tomicová, kterou mají trápit zdravotní problémy. Ve veřejném prostoru se však objevuje hned několik důvodů, proč musela její postava skončit. Jako by snad pravda byla někde uprostřed.

Zpráva o konci Tomicové fanoušky rozesmutnila. Její postavu Anežky Krásné v seriálu ZOO zkrátka milovali! Ta totiž uměla mluvit se zvířaty, byla ztělesněním dobra a starala se o dva vnuky. Její dcera Eliška totiž odletěla do Afriky budovat kariéru. Navíc si Anežka prožila drsné manželství s mužem, který akorát lhal.

Má zdravotní problémy?

Ačkoliv o skutečném (ještě stále) manželovi Tomicové nevíme, zda doma mluvil pravdu, jisté je, že krušné chvíle své milované ženě rozhodně přichystal. Když totiž doma oznámil, že se zamiloval do mladší kolegyně Kristýny Kociánové, která mu později porodila syna Jakuba, měla to Tomicová opravdu těžké. I tak tehdy ze seriálu neodešla, dala si pár chvil na to, aby se s novou situací srovnala a pracovala dál. Jenže teď je to jiné.

Podle dostupných zdrojů má mít Tomicová zdravotní problémy. Proslýchalo se, že dokonce nepřišla na plac bez omluvy, to pak ale Prima vyvrátila. Otázkou však je, zda se vůbec stihne vrátit.

Lucie Polišenská a Bob Klepl v seriálu ZOO (foto: se souhlasem FTV Prima)

ZOO bude brzy končit

Seriál se totiž bude natáčet posledních pár měsíců – a pak konec! Je to sice trochu zvláštní, protože ZOO má opravdu velkou sledovanost, ale možná má Prima v kapse něco lepšího. Snad Tomicová neřeší nic vážného – a chce si jen trochu odpočinout. Proč ve skutečnosti odchází? To ví snad jen ona. A možná někdo z tvůrců, kteří teď rychle připravují nové scénáře.

Otázkou také zůstává, jak to ve skutečnosti zamává s dějovou linkou v ZOO. Je jasné, že rodina Krásných bude upozaděna. Možná tak konečně dojde na Viky a Sid. Obě mají se svými partnery dlouhodobé vztahové problémy. Dojde na nějakou tu svatbu? Nebo snad i miminko?

Zdroj: redakce, seriál ZOO, FTV Prima

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů