19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 8:05
- Reklama -
DomůČeskéSurvivor 2024: Ornella propálila, že mají na ostrově žiletky na holení

Survivor 2024: Ornella propálila, že mají na ostrově žiletky na holení

Účastnice letošního ročníku drsné soutěže Survivor si nebere servítky! Je tak upřímná, že někteří na Nově nebudou mít radost. Ornella Koktová například ukončila dlouhé spekulace o tom, proč mají všechny dámy vždy dokonalé oholené podpaží.

Ještě nedávno totiž všichni do jednoho tvrdili, že si dámy zřejmě došly na laserovou epilaci. Jenže to není ani zdaleka pravda – alespoň podle toho, o čem mluvila Ornella Koktová v podcastu, který má s Agátou Hanychovou.

Velká lež od Novy?

Na to fanoušci soutěže Survivor reagovali velmi překvapeně, protože si celou dobu mysleli, že účastníci jsou skutečně v nekomfortních podmínkách. Někteří se smíchem dodávali, že příští sezónu už zbývá jen nafukovací matrace a peřina.

Produkce Novy se přitom dlouhodobě tváří, že účastníkům nic neulehčuje. Nepochybně to tam mají těžké, to vedro, překážkové dráhy, nedostatek jídla. Ale možná by bylo fajn mluvit s diváky narovinu – ostatně, divák nikdy není hloupý a často mu dojde mnohé.

Letos se představí kmen Titánů a Lovců (foto: se souhlasem TV Nova)

Denisa Dvořáková se skrývala na chalupě

Bude zajímavé pozorovat, s čím ještě Ornella přijde! Zřejmě se dohody o mlčenlivosti nebojí. Ale má vůbec nějakou? Například bývalá účastnice Robinsonova ostrova Martina Helis na svém Instagramu zveřejnila domněnku, že mají možná celebrity jinak nastavené smlouvy.

Jinak si nelze vysvětlit, že Ivana Jirešová naskočila ihned do pracovního procesu, byla viděna v obchodech a nijak se neskrývala. Přitom vypadne v dílech, které půjdou ven až v dubnu. Nedávno vypadlá Denisa oproti ní tajně utíkala na chalupu a skrývala se i před domem, kde bydlí, aby ji náhodou nikdo neviděl. Tak co nám prozradí vypadlí účastníci dál? Nemůžeme se dočkat!

Zdroj: redakce, podcast Agáta a Ornella

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů