19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůČeskéKusnjerová ze Zlaté labutě: Partnera opustila, i když ho milovala

Kusnjerová ze Zlaté labutě: Partnera opustila, i když ho milovala

Psychické problémy herečce Haně Kusnjerové ze Zlaté labutě ztěžují život už dva roky. Všechno začalo, když odcházela od svého tehdejšího partnera, se kterým má dceru Elišku. Rozhodnutí to pro ni bylo velmi náročné.

„Procházela jsem intenzivní osobní krizí a došla k závěru, že ho musím opustit,“ překvapila svým rozhodnutím herečka Hana Kusnjerová, která bojuje s panickými atakami. Přitom se s partnerem vášnivě milovali a bylo to pro ni velmi bolestivé. Nakonec skončila na terapiích a dceru mají dnes ve střídavé péči.

Jako by člověk přišel o obě nohy…

Právě díky ní herečka ze Zlaté labutě přirozeně udržuje denní režim, který je pro ni vzhledem k psychickým problémům velmi důležitý – udělá snídani, oběd, jdou na procházku, hrají si a pak v devět ulehají do postele. Má parťáka, a to jí pomáhá. Když jí má u sebe, všechno zvládá lépe. Ve dnech, kdy je Eliška u otce, se ale opravdu trápí.

Panická porucha mi do života zasáhla tak radikálně, že by mi přišlo povrchní a až absurdní tuto skutečnost nekomunikovat, nebo dokonce tvrdit, že jí netrpím. Víte, občas se setkám s reakcí, že je skvělé, že jsem do nočních hodin venku, nepiju, ale bavím se. A já na to mám takové přirovnání – i když bude někomu připadat příliš. Osobně tuto poruchu vnímám tak, jako by člověk přišel o obě nohy a nemohl by tak vůbec nic. Pak mu dají protézy a on se učí znovu chodit,řekla upřímně.

Do Zlaté labutě se vrací radost! Alespoň na chvíli (foto: se souhlasem TV Nova)

Uvidíme, zda brzy potká novou lásku. Tu by si nepochybně zasloužila! Sama o sobě tvrdí, že je stará duše. Čím je starší, tím víc prý cítí, kolik má vrstev a podob. Někdy se cítí na třicet – a někdy kvůli únavě na šedesát. Balanc!

Zdroj: redakce, iDNES.cz, TV Nova

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů