19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 8:05
- Reklama -
DomůČeskéLewandowska přiznala, že vztah na dálku je náročný. Neví, zda to bude...

Lewandowska přiznala, že vztah na dálku je náročný. Neví, zda to bude klapat dál

Herečka Simona Lewandowska ze seriálu Zlatá labuť to nemá jednoduché. Její partner Goran Maiello, kterého znají diváci ze seriálu ZOO, začal studovat v Itálii. Odloučení je pro mladou dvojici velmi těžké.

Na konec svého studia se pomalu chystá herečka Simona Lewandowska – ještě předtím si však splní velký sen. Chce odcestovat na několik měsíců do Polska, kde bude studovat a pracovat. Jenže to samé udělal její partner Goran Maiello, který je teď v Itálii. A o tom, že si tam shání pracovní nabídky, svědčí také to, že už se propojil s herečkou Hankou Vagnerovou, která má Itálii v malíku!

Jak to bude klapat dál?

“Zrovna Hanka už radila mému příteli, které agentury v Itálii oslovit a kudy kam. Potkali se na nějakém festivalu a Goran jí pak napsal a poprosil ji o radu. Já italsky neumím, přítel mluví česky, ale už dokážu lépe rozeznat, o co v dané situaci zhruba jde. No, uvidíme, jak nám to bude klapat dál. Vztah na dálku zažívám poprvé a už chápu, proč všichni říkají, že to není legrace. Na vztahu je přece nejhezčí trávit spolu čas, a takhle tam všechno to krásné chybí,” nechala se slyšet herečka, která doufá, že to nakonec vše nějak zvládnou.

Goran Maiello v seriálu ZOO (foto: se souhlasem FTV Prima)

Náročná role ve Zlaté labuti

Udržet spolu kontakt není jednoduché. Na psaní tuhle dvojici moc neužije, Goran jede do Čech občas točit, ale to mají na sebe sotva tři hodiny. Chtěli by spolu být déle. Jenže ani v Itálii svou přítelkyni moc rád nevidí!Goran mi říkal, že za ním nesmím jezdit moc často, protože pak moc nechodí do školy. Ale už ji taky dokončuje, navíc v Miláně nebude věčně,” doufá krásná Simona.

Ta teď doslova září ve Zlaté labuti, dostala nelehkou roli. Alena Zimová je těhotná, Gruber ji znásilnil. Těžší to má už proto, že její kamarádka Eva Dušková je do něj zamilovaná. Zatím si Alena dítě nechala, ale může to vůbec dopadnout dobře? Na další díly se mohou diváci těšit každý čtvrtek.

Zdroj: redakce, TV Nova, marianne.cz, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů