19.4 C
Prague
Čtvrtek, 30 května 2024, 9:05
- Reklama -
DomůČeskéV novém seriálu Lež na pláži zazáří dcera Jirešové i holky Prachařovy

V novém seriálu Lež na pláži zazáří dcera Jirešové i holky Prachařovy

Už 1. dubna uvede televize Prima nový osmidílný seriál Lež na pláži. Děj zavede diváky na chorvatské pláže, kde se trojice mladíků skrývá před mafiánským bossem. V hlavních rolích se představí Rozálie Prachařová, Radek Melša, Josefína Prachařová nebo Sandra Nováková.

V příběhu seriálu Lež na pláži majitelé úspěšného IT start-upu Hynek, Gabriel a Štěpán ohrozí zájmy nebezpečného mafiána a musí prchnout z Prahy. Na útěku najdou azyl v hotelu, kde se pod falešnými identitami vydávají za barmany. Musí rychle zmizet ze země, vezmou tedy starou dodávku a prchají za hranice. Po hodinách jízdy zastaví u hotelu, ve kterém právě čekají příjezd tří barmanů. To se Hynkovi, Gabrielovi a Štěpánovi hodí, půjčí si jejich identitu a zůstanou na noc. Ráno mají v plánu zase pokračovat, jenže v hotelu pracují tři zajímavé české holky – Jarmila, Adéla a Hanka. A ty za malé zdržení určitě stojí.

Rozálie byla ta třetí, vzpomíná

Diváci se mohou těšit na Rozálii Prachařovou, Josefínu Prachařovou, Radka Melšu, Sofii Höppnerovou, Martin Trnovský, Sandra Nováková nebo Miroslav Etzler.

Byla jsem ta třetí. Holky už byly vybrané a produkce sháněla tu poslední do party, tak mi přišla zpráva, zda bych se nechtěla přijít ukázat. Vyšlo to, sbalila jsem si kufry a letěla na dva měsíce pryč. Rozhodně to nebyla žádná dovolená. Hodně jsem se musela soustředit. Na poznávání byl čas jen dvakrát, kdy jsme vyrazili na výlet. Místní hráli komparz a vyzvídali, co se to točí. Já osobně jsem nikdy nejela na dovolenou s agenturou, takže má inspirace Jarmily byla spíš od letušek. Jako delegátka bych pracovat nemohla, asi bych nebyla schopná zorganizovat věci tímto způsobem, takovou skupinu lidí, ale třeba časem to přijde. Dva měsíce byly fajn i proto, že jsem odjela se sestrou, jsem starší, tak jsem se o ni starala a hlídala ji. To je samozřejmé,“ vzpomíná na natáčení Rozálie Prachařová.

Sofie Höppnerová, dcera herečky Ivany Jirešové (foto: se souhlasem FTV Prima)

Pět zmeškaných hovorů od maminky

„Produkce nás viděla v představení Vina vína, ve kterém hrajeme s Rózou a Sofií. Dostaly jsme pozvánku na konkurz a za chvíli už byly na cestě do Chorvatska. Sbalila jsem si kufr a vydala se na dvouměsíční natáčení. Měla jsem i tu výhodu, že jsem se vracela do Prahy, takže jsem si dobalila ještě další kufr. Zažila jsem extrémní změnu režimu a taky mi chybělo to, že někam popojedete tramvají, metrem… Natáčení jsem trávila se sestrou, takže ta mě hlídala. Vždycky jsem měla pět zmeškaných hovorů od maminky a ségra to naštěstí zachraňovala a mámě volala,” prozradila Josefína.

„Natáčení v Chorvatsku byl k tomu všemu bonus. Člověk úplně zapomene na okolí a je v úplně jiném světě, takže jsem se domů moc nehlásila. Hanka tam hodně cvičí a s tím jsem neměla problém, vždy jsme se na všem domluvili. Dělám tam animátorku a klidně bych se vydala takhle trávit dovolenou. Děti miluju a bez váhání bych to zkusila. Jedno z nejhezčích natáčení bylo, když jsme jezdili na vodních skútrech a snímal nás dron. Jsem ráda, že jsem točila s Filipem, když jsem pak nad tím přemýšlela a rozhlédla se, asi bych si ho stejně vybrala. Přišlo mi, že k té mojí postavě nejvíc pasoval,“ dělí o své pocity z natáčení Sofie Höppnerová.

Zdroj: redakce, FTV Prima, Instagram

PODOBNÉ ČLÁNKY

NEJČTENĚJŠÍ

- Reklama -
Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů